Nowy rok w zakresie systemów grzewczych z całą pewnością będzie należał do marki Irsap, która dzięki odpowiedniemu przygotowaniu projektów będzie wyznaczał nie tylko trendy wnętrzarskie, lecz również wskaże drogę i zainspiruje pozostałych producentów systemów grzewczych!

Piękno graficznej formy

Polygon poziom 850x600 - Irsap

Polygon zachwyca od pierwszego spojrzenia, nie tylko swoją wyjątkową mocą lecz połączeniem ciekawej, niezwykle dynamicznej bryły o wyjątkowych załamaniach formy, z których wydobywa się wielokolorowy system oświetlenia LED. Niezwykłe walory estetyczne i dekoracyjne trafią w gust najbardziej wysublimowanych odbiorców, którzy poszukują niecodziennych rozwiązań w zakresie użytkowym i ozdobnym. Oryginalne zestawienia kolorystyczne w połączeniu z elektrycznym zasilaniem sprawiają, że mamy do czynienia z modelem uniwersalnym, który nie dość że skutecznie ogrzeje każdą przestrzeń, to nada jej szyku i wrażenia luksusu.

Dostępne wersje:

Nowoczesna interpretacja funkcjonalności

Kam 850x600 - Irsap

Dla osób, które poszukują nowoczesnej formy grzejnika łazienkowego- powstał model Kam, który dzięki swojej konstrukcji stwarza dodatkową przestrzeń do zawieszenia mokrej odzieży i ręczników do osuszenia. Ta niezwykła cecha grzejnika łazienkowego jest jednocześnie jednym z największych kryteriów, którym kierują się klienci poszukujący grzejnika idealnego. Przemyślany projekt, który nie tylko wspomaga swobodny obieg ogrzanego powietrza w pomieszczeniu, trafiając w każdy zakątek wnętrza, ale również dzięki ciekawemu zabiegowi przesunięcia linii pionowych kolektorów przełamuje stereotyp nudnej drabinki. Grzejnik Kam to lekkość formy i niezwykła wydajność w zmodernizowanym, dostosowanym do współczesnych trendów stylu. Dostępny w wersji wodnej, oraz z elektrycznym nawiewem.

Dostępne wersje:

… a dla wielbicieli tradycyjnej formy…

Kart 2 850x600 - Irsap

powstał lekko unowocześniony model grzejnika drabinki Kart2 z podwójnym rzędem poziomych profili grzewczych, których to rurki zostały umieszczone po zewnętrznej stronie kolektorów grzewczych. Subtelna grubość profili wraz zachowanymi odstępami pomiędzy sekcjami sprawiają, że grzejnik Kart2 zachwyci lekkością ażurowej formy, tworząc możliwość wykorzystywania go w roli wydajnej suszarki do odzieży. Jego stalowa konstrukcja cechuje się wysoką odpornością na korozję, dzięki czemu jest idealną propozycją do wilgotnych wnętrz łazienek.

Najnowsza wersja klasyki

Piano elektryczny 850x600 - Irsap

Piano to grzejnik, który uplasował sobie szczególną pozycję wśród wszystkich dostępnych modeli z oferty Irsap. Jego lubiana i ponadczasowa konstrukcja, która swoim stylem przypomina ułożone w szeregu klawisze fortepianu zachwyca wielbicieli prostych i nieskomplikowanych form. I właśnie w tym roku Irsap zdecydował się dopełnić bogatą ofertę modelu Piano, dołączając do niej model wyjątkowy z zasilaniem elektrycznym, który będzie idealnym źródłem ciepła w trudnych pomieszczeniach, które wymagają wsparcia dla tradycyjnej sieci CO lub takich, do których tradycyjne złącza nie mogły zostać doprowadzone. Taki zabieg pozwolił w uzyskaniu jednolitej stylistyki ciepła w Państwa domu, bez potrzeby rezygnowania z jednego modelu grzejnika na rzecz innego- zasilanego elektrycznie.