Właśnie teraz, producenci grzejników i armatury w odpowiedzi na częste zapytania naszych klientów, zdecydowali się wyjść na przeciwko ich potrzebom. W 2021 roku niemal każdy liczący się wytwórca grzejników oraz akcesoriów do nich, postanowił wprowadzić do swojej oferty rozwiązania w oparciu o ten kuszący znaczeniem i samą barwą kruszec.


ZŁOTO BŁYSZCZĄCE (GALWANIZOWANE) - to świetne uzupełnienie wykończeń już dostępnych na rynku czyli: chromu, satyny czy niklu szlifowanego oraz jego odpowiednika z mosiądzu...


Do tej pory złota konfekcja, tak pożądana, była z reguły nie możliwa do zamówienia... Wznowiona linia powstała z myślą o użytkownikach grzejników dekoracyjnych o nieformalnym designie, często wybieranym przez projektantów do przedsięwzięć z serii "glamour".

Od dzisiaj to wykończenie jest dostępne również dla każdego, być może nie należy do najtańszych, ale pomimo wyższej ceny, nie możemy przejść obok niego obojętnie...


Zapraszamy na cykl informacji na naszym facebooku: https://www.facebook.com/grzejnikon o tytule "ZŁOTO JUŻ NIE TYLKO DLA ZUCHWAŁYCH" o kolekcjach, w których ten kruszec gra wiodącą rolę...

 

 

TERMA ZŁOTO/ GRZAŁKI I ZAWORY:
Najchętniej kupowane modele grzałek TERMA, teraz dostępne również w złocie:


GRZAŁKA DRY ZŁOTO:

Grzałka DRY Złota
Grzałka DRY Złota

 

GRZAŁKA KTX 4 ZŁOTO:

 

Grzałka KTX 4 Złota
Grzałka KTX 4 Złota

 

SUNERZHA GRZEJNIKI I ZAWORY:
Od dłuższego czasu rosyjski producent w swojej kolorystyce oferuje złote wykończenie. Poniżej tylko niektóre propozycje.

ATLANT ZŁOTO:

 

Atlant Sunerzha Złoty
Atlant Sunerzha Złoty


BOHEMIA ZŁOTO:

 

Bohemia Sunerzha Złota
Bohemia Sunerzha Złota


RENESANSE ZŁOTO:


Renesanse Sunerzha Złoty
Renesanse Sunerzha Złoty

 

CORDIVARI GRZEJNIKI:
Prawdziwy hit sprzedaży ostatnich tygodni, grzejnik włoskiego producenta Cordivari.

 

BABYLA GOLD:

 

Babyla Gold Cordivari Złoty
Babyla Gold Cordivari Złoty

 

VARIOTERM GLAMOUR:
Polski producent armatury do grzejników, wprowadził do sprzedaży zestawy odpowiadające nowym trendom i potrzebom klienta. Postawił na galwanizowane złoto oraz połączenie czarnego matu, co w efekcie przyniosło oszałamiający efekt wizualny. Poniżej znajdą Państwo specjalną ofertę GLAMOUR od VARIOTERM.


ZESTAW ZŁOTO/CZARNY MAT:

 

Twins Glamour CzarnyMat/ Złoto
Twins Glamour CzarnyMat/ Złoto

 

ZESTAW ZŁOTO:

 

Twins Glamour Złoty
Twins Glamour Złoty

 

 

Zaprojektuj niepowtarzalne wnętrze w oparciu o najnowsze trendy. Skorzystaj z pomocy naszych doradców i wybierz swój złoty grzejnik i zestaw zaworów.

 

 

Opracował:

Tekst/grafika: Marek Ilnicki