Nowoczesne grzejniki żeliwne firmy Castrads na stałe weszły do oferty naszego sklepu. Cieszymy się, że możemy stale dla Państwa poszerzać ofertę i zapraszać do współpracy najlepszych, światowych producentów.

Vulcan - piękny, a prosty.

 

Vulcan to klasyczny grzejnik żeliwny, stylizowany na modłę modernistyczną. Składa się on z dwustronnych profili grzewczych, osadzonych na poziomych kolektorach. Kaloryfer występuje tylko w wersji naściennej. Konwektory na pierwszy rzut oka są ukryte, a 3-kolumnowa konstrukcja zapewnia odpowiednią moc grzewczą. Vulcan jest dodatkowo przystępny cenowo i dostępny w kilku wariantach wysokości oraz szerokości.

 

Grzejnik Vulcan - Castrads
Grzejnik Vulcan - Castrads

 

Rococo – ornament idealny.

 

Grzejnik żeliwny Rococo to z kolei model z pięknym wykończeniem z ornamentem, więc będzie pasować do wielu różnych stylizacji. Motyw kwiatowy od razu przyciąga uwagę i jest kluczowym punktem warstwy wizualnej. Możliwe jest zamówienie go zarówno w wersji naściennej jak i wolnostojącej.

 

Grzejnik Rococo - Castrads
Grzejnik Rococo - Castrads

 

Mercury – grzejnik żeliwny dla każdego.

 

Dla fanów klasycznego stylu i minimalistycznego wykończenia, firma Castrads przygotowała model Mercury. Dostępny jest w wersjach 2, 3, 4 i 6 żebrowych, a także w różnych szerokościach i wysokościach. Mnogość wariantów sprawia, iż każdy bez problemu znajdzie wersję dopasowaną do swoich potrzeb.

 

Grzejnik Mercury - Castrads
Grzejnik Mercury - Castrads

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani pozostałą ofertą grzejników Castrads, zachęcamy do zobaczenia modeli Grace, Neptune i Emmeline.

 

Żeliwo – wierne przez całe życie.

 

Choć zdecydowanie większą część naszej oferty stanowią grzejniki stalowe, to jednak żeliwo ma kilka kluczowych cech, które stanowią atut tego materiału. Przede wszystkim warto wymienić:

  • wysoka żywotność materiału, istnieją udokumentowane przypadki grzejników, które wytrwały ponad sto lat;
  • odporność na rdzę i korozję;
  • materiał dłużej się nagrzewa, ale też dłużej oddaje ciepło do pomieszczenia;
  • wyjątkowo, niepowtarzalny design;
  • mała wrażliwość na jakość wody;
  • możliwość pomalowania na niemalże dowolny kolor.

Grzejniki żeliwne marki Castrads będą służyć przez wiele lat, ponieważ cechują się wysoką jakością wykonania. Zapraszamy do kontaktu w razie pytań lub wątpliwości.

 

Grzejnik Emmeline - Castrads
Grzejnik Emmeline - Castrads