Słysząc Zehnder, każdemu na pierwszą myśl przychodzi ich flagowy produkt — Charleston, lecz co sprawia, że ten produkt jest aż tak popularny? Bez wątpienia jest jego wysoka wydajność oraz trwałość, jednak czasy się zmieniają i klienci wymagają czegoś więcej, aby ich grzejnik wyróżniał się elegancją. Jak sprawić, żeby zwykły grzejnik modułowy, który zawsze nastawiony był na moc, mógł sprawiać bardzo dobre wrażenie? Firma Zehnder znalazła na to bardzo proste rozwiązanie…

Jak to wygląda?

Kolor Technoline to przezroczysty lakier, który zmienia zwykłe produkty w industrialne dzieła sztuki o modernistycznym wyglądzie. Lakier nie ukrywa wszystkich niedoskonałości, a chroni jego konstrukcje przed uszkodzeniami zewnętrznymi. Widoczne są wszelkiego rodzaju spawy, ślady po zgrzewaniu, szlify po niedoskonałościach — wszystko to jest indywidualne dla każdego modelu, nie ma szans znaleźć dwóch takich samych modeli z powłoką Technoline. Powłoka może się nieznacznie różnic, jeśli wybierzemy Technoline matową czy połysk.

Charleston 2 Technoline

Nie tylko Charleston

Charleston jest produktem, który poniekąd promowany jest kolorem Technoline jednak to już niejedyny produkt, który może się nim cieszyć. Kolejny produkt, który znalazł się na liście to Metropolitan, który również znalazł się w panteonie najważniejszych dzieł Zehndera i gdy Charlestony królują w pokojach i salonach, Metropolitan rządzi w łazienkach dzięki drabinkowej budowie. Jest to idealne duo dla wszystkich fanów industrialnego stylu, którzy chcą urządzić swoje wnętrze marzeń. 

Metropolitan Technoline