• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
Kategorie
Producent
Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Moc [W]
Wyczyść filtry

EOS Electro - Instal Projekt

Postaw na nowoczesne rozwiązania wykorzystujące najnowsze rozwiązania technologiczne. Grzejnik płytowy z podłączeniem elektrycznym EOS Electro polskiej marki Instal Projekt definiuje co to nowoczesny grzejnik nie tylko w zasilaniu, ale i stylu.

Design na pierwszym miejscu

Estetyczna konstrukcja to coś, co cechuje grzejniki płytowe, jednak w przypadku EOS dochodzi jeszcze funkcjonalność zwłaszcza w standardowej wersji frontu. Idealnie gładka płyta na froncie w swojej standardowej wersji posiada lustro, jeśli zależy wam bardziej na elegancji niż dodatkowej funkcjonalności, polecamy wykończenia ze szkłem w kolorze białym oraz czarnym. Występuje w trzech wersjach wysokości i każda z nich ma również inną szerokość. Wersja standardowo jest bardzo wygodnym rozwiązaniem do łazienek i przedpokoi, lecz jeśli masz wątpliwości czy to dobry zamiennik za grzejnik drabinkowy to odpowiedz, brzmi tak! Wszystko za sprawą relingu, który można dokupić do grzejnika.

Ponadczasowe sterowanie

Skoro już poznaliśmy jego walory estetyczne, można zapoznać się z jego najnowszymi możliwościami technologicznymi. W tym przypadku są to innowacyjne metody zdalnego sterowania. Dostępne są trzy sposoby sterowania:

  • Manualne – grzejnik posiada z prawej strony przełącznik. Po osiągnięciu temperatury 70°C zasilanie zostaje odcięte i ponownie podane, gdy temperatura spadnie.
  • Programator bezprzewodowy – sterowanie odbywa się przez bezprzewodowy sterownik pozwalający ustawić dokładnie pożądaną przez nas temperaturę. Sterownik również posiada funkcje harmonogramu, ustawiając wybraną temperaturę o wybranych porach.
  • Programator bezprzewodowy i aplikacja – oprócz sterownika możemy sterować grzejnikiem prosto z telefonu lub innego urządzenia poprzez aplikację. Dodatkową funkcją w tym przypadku jest możliwość konfigurowania systemu Smart Home dla inteligentnych domów.
Wysokość (mm) Szerokość (mm) Głębokość (mm) Moc (W)
1206 386 45 400
1606 486 45 630
1806 576 45 1330

rekuperacje