• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
Kategorie
Producent
Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Moc [W]
Wyczyść filtry

Voltan - Terma

Nowoczesny grzejnik Voltan to prawdziwy przedstawiciel jutra branży grzewczej oraz wielki krok w rozwoju elektrycznego ogrzewania, która po raz kolejny pokazuje swoją wyższość nad klasycznymi zasilanymi wodą. Prosty i wygodny interfejs, którym można również sterować zdalnie to komfort, na który możesz sobie pozwolić bez wydawania fortuny, a wszystko możesz mieć w tym jednym grzejniku. Voltan również pracuje w ekosystemie Smart firmy Terma z różnego rodzaju czujnikami.

 

Przyrównując do jakiejś konkretnej kategorii stylistycznie najbliżej Voltanowi do grzejników płytowych, lecz jest znacznie od nich bardziej szykowny, a całą płyta idealnie komponuje się ze ścianą. Sterowanie odbywa się poprzez panel w rogu grzejnika i pozwala na najprostsze ustawienia jak temperatura, lecz również można to zrobić za pomocą aplikacji „Terma Smart” i to ona odpowiada za wszystkie ukryte funkcje grzejnika. Dodatkowo posiada inteligentny system, który uczy się naszych nawyków i na ich podstawie ustawia samodzielnie temperaturę, ale również zewnętrznych czujników otwartego okna oraz temperatury i wilgotności, które również wchodzą w skład Terma Smart. W zestaw grzejnika wchodzą zawiesia mocujące na ścianę.

rekuperacje