• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
wyprzedaż grzejników

HD-SW/SWT - Heat Decor

W ofercie Head Decor znajdziemy różne obudowy dla ich grzejników, lecz seria SW i SWT zachowały się w tradycyjnej metalowej konstrukcji. Działanie i wydajność podczerwieni pozostaje takie samo i pozostaje to w kwestii klienta, co wybierze.

 

Czym właściwie różnią się te dwa modele? SW to jedynie płyta z włącznikiem bez możliwości kontroli temperatury więc należy zamontować termostat kontrolujący, który w SWT jest już wbudowany. Do poprawnej pracy SW należy taki termostat zamontować, aby cieszyć się możliwością kontroli temperatury. Termostat umożliwia regulacje temperatury pokojowej i samego grzejnika i co ważne można zablokować klawisze, aby nikt nie miał do nich dostępu. Oba modele działają tak samo i wykorzystują podczerwień do ogrzewania powierzchni elementów znajdujących się wewnątrz równomiernie, a nie samego powietrza. Zapobiega to różnicy temperatur, jaka występuje przy klasycznych grzejnikach, kiedy ciepłe powietrze unosi się w górę. To co również wyróżnia grzejniki Heat Decor na tle innych to niezwykle mała grubość wynosząca zaledwie 15 mm dla samego panelu grzewczego. Można je montować w pionie i poziomie i służą do tego specjalne profile ścienne znajdujące się w zestawie.

rekuperacje