• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
Kategoria
Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Moc [W]
Producent
Wyczyść filtry

Cubic - Imers

Estetyczna i dekoracyjna bryła grzejnika Cubic potrafi odmienić charakter każdego wnętrza, tworząc artystyczną instalację naścienną. Wysokie parametry grzania z powodzeniem zapewnią ciepło w otwartych pomieszczeniach, a precyzja i dokładność z jaką został wykonany zapewnia bezpieczeństwo użytkowania na długie lata.

 

Budowa Cubic

Wysoce dekoracyjny model grzejnika Cubic skradnie serca miłośnikom stylowych, minimalistycznych form. Asymetrycznie ułożone pionowe kolektory o przekroju kwadratu przyciągają wzrok i nadają wnętrzu zdecydowanego charakteru. Zaprojektowana dla osiągania wysokich wartości grzania, solidna konstrukcja nie obciąża wnętrza. Zachowane odstępy pomiędzy elementami, umożliwiają swobodny przepływ powietrza pomiędzy profilami, dzięki czemu wymiana ciepła w pomieszczeniu jest dużo bardziej efektywna, przez co skraca się czas na osiągnięcie optymalnej temperatury.

Grzejnik Cubic współpracuje z grzałką elektryczną, która może być umiejscowiona po prawej stronie. Rozszerzenie możliwości użytkowych grzejnika i wyposażenie go w grzałkę następuję na życzenie klienta. Jest to coraz bardziej popularne rozwiązanie, które daje możliwość korzystania z ciepła przez cały rok, również poza sezonem grzewczym.

 

Dostępne warianty

Szeroka paleta barw marki Imers pozwala w sposób indywidualny dobrać kolor wykończenia grzejnika, w oparciu o gust klienta i wykończenie wnętrza, w którym grzejnik będzie się znajdował. Personalizowanie Cubic pozwoli osiągnąć spójny efekt w aranżacji, dopasowując grzejnik do panującej kolorystyki, ale również umożliwia zabawę kontrastem, dopasowując np ciemny odcień grzejnika do jasnej lub kolorowej ściany. Niezliczone możliwości, jakie stwarza charakter Cubic sprawia, że ten model pozostanie modny na bardzo długi okres czasu, bez względu na dynamikę zmieniających się trendów wnętrzarskich.

 

Szerokość mm

Wysokość mm

Szerokość w osiach

Moc cieplna

230

1360

180

425

230

1660

180

472

857.31
728.71
931.11
791.44

rekuperacje