• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
Kategorie
Producent
Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Moc [W]
Wyczyść filtry

Eten - Imers

Nowoczesny trend w dziedzinie stylowych systemów ogrzewania. Projektowane z najwyższą starannością produkty Imers cechują się nie tylko unikatowym designem, ale również wyjątkowymi parametrami pracy i dużą odpornością na korozję, dając gwarancję użytkowania grzejnika Eten przez wiele lat.

 

Budowa Eten

Kiedy patrzymy na formę grzejnika dekoracyjnego Eten, możemy dostrzec unikatową konstrukcję, która na myśl przywodzi nieco budowę organów. Pionowe, masywne rurki umieszczone na różnych wysokościach, nadając całości dynamiki, a przestrzenie pomiędzy profilami nadają ażurowej bryle lekkości. Grzejnik Eten z całą pewnością stworzy wyjątkową aurę w pomieszczeniu, które będzie ogrzewał, stanowiąc ciekawą dla oka ozdobę w formie naściennej instalacji. Dedykowany do salonów lub ciągów komunikacyjnych, będzie mógł zajmować reprezentatywne miejsca. Znana z wysokiej jakości produktów- marka Imers dostarcza najwyższą jakość grzejników, których staranne wykonanie zapewnia bezpieczeństwo użytkowania przez wiele lat, a zmieniające się w dynamiczny sposób trendy wnętrzarskie nie będą im straszne, ponieważ projekty Imers są ponadczasowe.

Grzejnik Eten jest dostępny również w wersji z wbudowaną grzałką elektryczną, gwarantując możliwość korzystania z ogrzewania przez cały rok. Takie rozwiązanie jest realizowane na indywidualne zamówienie klienta.

 

Dostępne warianty

Aby dać klientom możliwość personalizowania produktów, celem dopasowania ich do wyjątkowych wnętrz, producent Imers wprowadził szereg dostępnych wariantów wykończenia. Dedykowana dla aranżacji o ponadczasowej stylistyce, powłoka galwaniczna występująca w połysku lub satynie, będzie ich idealnym dopełnieniem. Warto mieć na względzie, że grzejniki pokryte chromem generują nieco mniejsze wartości ciepła w porównaniu do np. grzejników malowanych. Miłośnicy stylistyki retro bedą gustować w wersji grzejnika Eten w złocie lub, w kolorze starego mosiądzu. Najlepszym rozwiązaniem dla nowoczesnych przestrzeni, których zdecydowanym charakter wymaga użycia koloru, który dopasuje się do pozostałego wystroju, jest wykorzystane palety barw RAL marki Imers.

 

Szerokość mm

Wysokość mm

Szerokość w osiach

Moc cieplna

370

1660

320

862

1136.52
966.04
1227.54
1043.41