• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
Kategoria
Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Moc [W]
Producent
Wyczyść filtry

Orro - Radeco

Orro to niewielki dekoracyjny grzejnik, który doskonale sprawdzi się zarówno w łazience czy przedpokoju gdzie dodatkowym atutem będzie możliwość zamontowania przy grzejniku dekoracyjnego relingu który pełni również funkcje wieszaka. Grzejnik Orro jest dostępny bez dopłaty w pełnej palecie kolorów specjalnych Radeco. Można więc zamówić go jako czarny grzejnik dekoracyjny, w wersji białej lub innym kolorze jaki będzie pasował do reszty elementów wystroju wnętrza.

Wymiary grzejnika

Grzejnik Orro cechuje się przede wszystkim niewielką grubością (głębokością). Przednia cześć grzejnika po zamontowaniu jest oddalona od ściany jedynie o od 68 do 83 mm – jest to odległość regulowana poprzez zastosowanie zawiesi o zmiennej długości co znacznie ułatwia montaż. Wysokość grzejnika to 990 mm (trzeba pamiętać o tym że jest to wysokość samego grzejnika bez zaworów), jego szerokość w najszerszym miejscu to 280 mm.

Podłączenie do instalacji

Grzejnik wyposażony jest w dwa króćce przyłączeniowe znajdujące się w dolnej części grzejnika na jego środku. Rozstaw przyłączy wynosi 50 mm i pozwala na zastosowanie dekoracyjnych zaworów przyłączeniowych Vario Term Twins.

Moc grzejnika Orro

Moc grzejnika zależna jest od parametrów zasilania jakimi charakteryzuje się instalacja grzewcza. Standardem określania mocy jaki pozwala porównać róże modele grzejników jest określenie mocy dla temperatury zasilania grzejnika równej 75 stopni, temperatury powrotu równej 65 stopni i pożądanej temperatury w pomieszczeniu na 20 stopni. Poniżej przedstawiona jest także temperatura dla innych parametrów instalacji która pozwoli na odpowiednie dobranie grzejnika do pomieszczenia i unikniecie efektu braku mocy grzewczej.

  • 90/70/20 - 300 W
  • 75/65/20 - 240 W
  • 55/45/20 - 125 W
1936.02
1645.62

rekuperacje