• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
wyprzedaż grzejników

Relax Hybrid - Irsap

Nowy członek rodziny Relax o nazwie Relax Hybrid to zupełnie innowacyjna pozycja w kategorii grzejników dekoracyjnych, w którego skład oprócz samego elementu grzewczego wchodzi coraz popularniejszy wentylator, który wspomaga szybkie ogrzewanie pomieszczenia. Tego, czego tyczy nazwa Hybrid tak naprawdę odnosi się do dwóch trybów pracy — ogrzewania oraz chłodzenia. Relax Hybrid to grzejnik, który posiada wszystko, czego potrzebujesz, który podłączysz do centralnego ogrzewania i współpracuje z kotłami i pompami ciepła. Należy również pamiętać, że Hybrid od włoskiego producenta Irsap to nie tylko mnóstwo nowości technologicznych, ale i pionierskie rozwiązania dekoracyjne.

 

Obsługa grzejnika

Grzejnik sterowany jest za pomocą dotykowego panelu, który znajduje się po przeciwnej stronie od podłączenia dla wersji poziomych i po prawej stronie kaloryfera dla wersji pionowej. O bezpieczeństwo panelu nie musimy się obawiać, ponieważ posiada izolację klasy I. Relax Hybrid posiada trzy tryby pracy: Nocny o najniższej mocy i zapewnia najniższe obroty wentylatora tak, aby nie zakłócał ciszy, Auto, który utrzymuje temperaturę w pomieszczeniu w temperaturze podanej na sterowniku, oraz ostatni Boost, który wyciska absolutne maksimum z wentylatora, aby w jak najkrótszym ogrzać lub też ochłodzić pomieszczenie.

 

panel relax hybrid

 Wyświetlacz  Przyciski
icona fuoco Aktywne grzanie icona plus Podnoszenie temperatury
icona notte Aktywne chłodzenie icona meno

Zmniejszanie temperatury

icona caldo freddo Brak wybranej funkcji icona caldo freddo Zmiana trybu pomiędzy chłodzeniem i ogrzewaniem
icona allarme Alarm ikona brak Brak funkcji
icona vento Opcja Boost icona spento Włącznik
ikona noc Opcja Noc icona vento Funkcja boost
icona auto Opcja Automatyczna ikona noc Funkcja noc
ikona brak Brak funkcji icona auto Funkcja automatyczna

 

Warianty estetyczne

Niezwykle ważną kwestią w grzejnikach dekoracyjnych jest ich wygląd i w tej kwestii dostajemy sześć idealnie wyselekcjonowanych specjalnie dla tego modelu kolorów idealnych dla jego eleganckiej formy. Poniżej przedstawione są ich wizualizacje, lecz należy pamiętać o tym, że rzeczywisty wygląd może różnić się od tego wyświetlanego zależnie od naszego ekranu dlatego, jeśli chcemy zadbać o najlepszy wybór, należy wybrać się do najbliższego punktu ze wzornikami kolorów Irsap. Opcjonalne tutaj jest również oświetlenie LED, które świetnie podkreśla elegancką bryłę Relax Hybrid. Te same LED jest stosowane w projektach oświetleniowych, które uatrakcyjniają daną część pomieszczenia, zwłaszcza wieczorami przy kompletnej ciemności jako jedyne źródło światła.

 

Zasilanie

Grzejnik zasilany jest przede wszystkim poprzez podłączenie do centralnego ogrzewania za pomocą zaworu 50 mm, który dla wersji poziomych znajduje się po lewej albo prawej stronie, a w pionowej jest bardziej po środku. Do poprawnego działania grzejnika w pobliżu powinien znaleźć się punkt, z którego będziemy go ładować, bez tego nie wykorzystamy wentylatora ani panelu do sterowania.

 

Wysokość (mm) Szerokość (mm) Głębokość (mm) Moc Noc (W) Moc Auto (W) Moc Boost (W)
650 920 107 1403 2394 2675
650 1120 107 1547 2701 3154
650 1320 107 2028 3529 3946
1800 630 107 1636 2758 3093

rekuperacje