• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
wyprzedaż grzejników

Art - Imers

Najważniejszą cechą dobrego grzejnika dekoracyjnego, jest niewątpliwie wysoka jakość wykonania gwarantująca bezpieczeństwo użytkowania, oraz design, który będzie wpasowywał się w bieżące trendy wnętrzarskie. Wszystkie te cechy z pewnością zawiera model Art od Imers.

 

Budowa Art

Stylistyka retro grzejnika, zamkniętego w pięknej wysoce ozdobnej ramie. Zastosowanie połączeń kolankowych nadaje całości subtelnego wymiaru, a całość bryły jest lekka i niezwykle urokliwa. Umieszczone w ramie poziome rurki, tworzą funkcjonalną przestrzeń, którą można wykorzystać do zawieszenia ręczników i odzieży do osuszenia. Grzejnik Art to propozycja dla zdecydowanych użytkowników, którzy cenią sobie perfekcyjne łączenie stylu we wnętrzu, dopasowując akcesoria tak, aby ze sobą współgrały, oraz spełniały wysokie standardy wykończenia. To, co wyróżnia bryłę Art od pozostałych, to wyjątkowy projekt, dzięki któremu Imers otrzymał dużą powierzchnią grzania, ułatwiona została w znaczy sposób cyrkulacja powietrza, zapewnia to efektywną wymianą ciepła w pomieszczeniu.

Producent dopuszcza możliwość opcjonalnego zastosowania elektrycznej grzałki, jako dodatkowego źródła zasilania, które pozwala korzystać z funkcji ogrzewania również poza sezonem. To rozwiązanie cechuje się dużą popularnością, ze względu na zapewnienie swobody dopasowania pracy grzejnika Art do indywidualnych potrzeb użytkowników.

 

Dostępne warianty

Szeroki wybór dostępnych wykończeń pozwala na idealne zestawienie kolorystyki grzejnika do aranżacji we wnętrzu, które będzie ogrzewał. Ciesząca się sporą popularnością kolorystyka utrzymana w tonach złota i starego mosiądzu, nadaje grzejnikowi Art niepowtarzalnego stylu vintage. Dostępne inne kolory wykończenia w postaci powłoki galwanicznej sprawiają, że ten model to idealna propozycja do łazienek, która będzie się bardzo dobrze komponować z elementami chromowanymi takimi jak baterie łazienkowe, czy wieszaki. Warto zwrócić uwagę, że modele z powłoką galwaniczną cechują się niższą mocą grzania, niż modele malowane proszkowo, które również są w ofercie, w kolorach zgodnych z paletą barw RAL marki Imers.

Szerokość mm

Wysokość mm

Szerokość w osiach

Moc cieplna

530

1000

50

289

530

1200

50

348

847.47
720.35
912.66
775.76

rekuperacje