• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
wyprzedaż grzejników

Gesi Retro - Imers

Grzejnik łazienkowy Gesi w wykończeniu ze starą miedzią to wyjątkowy element wnętrza, który niesie ze sobą atmosferę stylu vintage i klasyki. Jego unikalna konstrukcja i oryginalne detale nadają mu wyjątkowy charakter i stanowią elegancką ozdobę każdej łazienki.

Najbardziej charakterystyczną cechą grzejnika Gesi w wersji ze starą miedzią jest jego rustykalne wykończenie. Staromiedź to materiał, który nadaje grzejnikowi antycznego uroku i historii. Powłoka staromiedziana dodaje mu charakteru, jednocześnie zachowując styl vintage. Konstrukcja grzejnika Gesi jest równie niezwykła. Składa się on z pojedynczych rurek grzewczych ułożonych poziomo oraz ozdobnych kul, które łączą te rurki z kolektorami. To nietypowe rozwiązanie nadaje grzejnikowi oryginalny wygląd, przypominający klasyczną drabinkę, która była popularna w dawnych czasach.

Oprócz tego Gesi występuje z wykończeniem w chromie oraz kolorach z palety Imers. Podłączenia znajdują się w kolektorach grzejnika.

2059.02
1750.17
2116.83
1799.31

rekuperacje