• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
Kategoria
Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Moc [W]
Producent
Wyczyść filtry

Tioman - Imers

Prosta konstrukcja grzejnika Tioman, która powstała dzięki inspiracji najbardziej popularnych i zarazem funkcjonalnych grzejników typu drabinka, w dokładny sposób odzwierciedla jej pierwotną, dobrze znaną formę. Minimalistyczny szyk, który jest dowodem na to, że mniej w aranżacji wnętrz znaczy więcej.

 

Budowa Tioman

Prawdziwa perła na rynku systemów grzewczych, stworzona z myślą o wielbicielach prostych, ponadczasowych konstrukcji, których urok pozostaje niezmienny i modny na lata. Minimalistyczna bryła, która przypomina klasyczną drabinkę, opiera się na dwóch pionowych kolektorach, których przestrzeń wypełniona jest poziomymi profilami z zachowaniem równych odstępów. Wprowadzone rozwiązanie wpływa nie tylko na zwiększenie wydajności pracy grzejnika Tioman, lecz również daje właścicielom możliwość zawieszania odzieży lub ręczników do ogrzania lub osuszenia. Grzejnik w takiej formie z powodzeniem zastąpi tradycyjną suszarkę lub funkcjonalny wieszak, oszczędzając przy tym przestrzeń i ilość dodatków w pomieszczeniu. Idealny projekt marki Imers, który sprawdzi się w każdym typie pomieszczenia, bez względu na wielkość, ponieważ jego lekka, ażurowa konstrukcja nie obciąży wizualnie niewielkich przestrzeni, zaś wysoka jakość pracy będzie na tyle wydajna, że zapewni komfort termiczny w dużych, otwartych łazienkach.

Grzejnik Tioman występuje również w wersji z wbudowaną grzałką elektryczną, taki wariant podwójnego systemu ogrzewania dostępny jest na specjalne zamówienie klienta

 

Dostępne warianty

Aby zapewniona została jak największa uniwersalność produktu, marka Imers wprowadziła szereg dostępnych wersji wykończenia, dając klientom możliwość swobodnego doboru, dopasowanego do planowanej aranżacji. Klasyczna wersja chromowana z połyskiem albo satyną, to rozwiązanie dla przestrzeni, w której sprawdzają się ponadczasowe elementy wykończenia wnętrz. Warto jednak pamiętać, że wydajność cieplna grzejnika z powłoką galwaniczną jest nieco niższa w porównaniu z grzejnikami malowanymi. Wielbiciele stylistyki retro znajdą swoje uwielbienie w pokryciu, w kolorze złota lub starego mosiądzu, zaś dla nowoczesnych wnętrz dedykowana jest szeroka paleta RAL marki Imers, dając możliwość pełnej personalizacji produktu i dopasowania kolorystyki w taki sposób, aby była jej idealnym dopełnieniem lub stylowym kontrastem.

 

Szerokość mm

Wysokość mm

Szerokość w osiach

Moc cieplna

430

1200

400

345

530

1200

500

405

758.91
645.07
842.55
716.17

rekuperacje