• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
wyprzedaż grzejników

Grzejniki modułowe - pokojowe

Charakterystyka grzejników modułowych

Wielki powrót grzejników modułowych, to pewnego rodzaju ukłon w stronę dawnych rozwiązań, które większość z nas dobrze zna choćby nawet z formatu starych modeli grzejników żeliwnych, żeberkowych. To, co odróżnia nowoczesne grzejniki od tych z minionej epoki, to zastąpienie żeliwa na rzecz stali, której lżejsza waga pozwala w bardziej swobodny sposób przeprowadzić montaż, nie tracąc jednocześnie trwałości i jakości konstrukcji, oraz wydajności grzania.

Indywidualne podejście do potrzeb pomieszczenia i klienta zostało zauważone przez współczesnych producentów, którzy dają możliwość ustalenia idealnej ilości wykorzystanych modułów, tak aby zachować idealną równowagę pomiędzy walorami estetycznymi, a wydajnością grzania. Grzejniki można swobodnie konstruować w niemal każdym wymiarze, tak aby jak najlepiej współgrał z zapotrzebowaniem na ciepło w stosunku do przestrzeni, jaka została przeznaczona na jego zaaranżowanie. Współczesne grzejniki modułowe zadbają o oprawę dekoracyjną pomieszczenia, w której będą się znajdować, a to za sprawą pełnych palet barw producentów oraz nowoczesnych, unikatowych kształtów. Wysokość nowych modeli może sięgać nawet do 200 cm, dzięki czemu z powodzeniem wypełnią przyjemnym ciepłem nawet najbardziej wymagające, otwarte przestrzenie.

 

Nasz wybór

Naszym priorytetem jest dostarczenie do Państwa domów wyjątkowych rozwiązań w zakresie nowoczesnych systemów ogrzewania. Dbamy o to, aby design szedł w parze z wysoką jakością i zaawansowaną technologią, dlatego pragniemy przedstawić Państwu najlepsze rozwiązania, jakie oferują światowej sławy producenci. Z całą pewnością model grzejnika Charleston od producenta Zehnder spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających pomieszczeń, ze względu na szereg dostępnych wysokości oraz kolumny, które występują w rzędach od dwóch do sześciu sztuk, bardzo podobny konstrukcyjnie jest model Tesi od marki Irsap. Nowością na rynku, która cieszy się niesłabnącą popularnością jest model Ritmo od firmy Vasco, którego wyróżniającą się konstrukcja idealnie dopasuje się do wyjątkowych, minimalistycznych oraz industrialnych przestrzeni. Zachęcamy, do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu, w którym znajdziecie Państwo inne modele modułowe wiodących producentów, które spełnią Wasze oczekiwania.

Strona 1 z 408

rekuperacje