• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
Kategoria
Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Moc [W]
Producent
Wyczyść filtry

Flex - Purmo

Model Flex to wprowadzenie do nowej serii grzejników producenta Purmo specjalizującego się w tradycyjnych grzejnikach płytowych. Grzejnik Flex to przede wszystkim wysoka moc podobnie jak w innych grzejnikach panelowych o dużej płycie grzewczej. Innowacyjny za to jest wybór strony montażu głowicy termostatycznej, ponieważ model ten został skonstruowany tak, aby można było ją zamontować z lewej lub prawej strony.

 

Płyta z rowkami

Flex składa się przede wszystkim z płyty przedniej którą kojarzy każdy, kto kiedykolwiek widział grzejnik płytowy, wraz z jej charakterystycznymi wytłoczeniami pionowymi na niej. Po bokach znajdują się zasłony, chowające całość zapewniając, żeby grzejnik pozostał higieniczny. Grzejnik został wykonany z najwyższej jakości materiałów dlatego też Flex to najlepszy wybór w kategorii cena/jakość. Oprócz tego szeroki wybór wymiarów zapewni, że każdy znajdzie swój wymorzony grzejnik Flex.

 

Podłączenie i kolory

Nie tylko wiele wymiarów gwarantuje Flex, ponieważ grzejnik dostępny w wielu kolorach producenta Purmo oraz RAL. Zasilany jest od dołu podłączeniem o rozstawie 50 mm, które z roku na rok staje się coraz popularniejsze przez swoją prostotę w podłączeniu oraz dużą elastyczność, przez co większa ilość producentów decyduje się na nie, stając się w pewnym sensie nowym standardem.

Strona 1 z 6

rekuperacje