• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
Kategoria
Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Moc [W]
Producent
Wyczyść filtry

Plan Flex - Purmo

Flex to nowa seria superfunkcjonalnych grzejników firmy Purmo, a ich głównym zadaniem jest to, żeby możliwe było jego zamontowanie. Wersja Plan Flex wyróżnia się od swoich pobratymców swoją idealnie gładką płytą grzewczą. Ta rodzina grzejników posiada również innowacyjną technologię, która pozwala na zamontowanie głowicy z dowolnej strony, dzięki czemu na wybór to gdzie się znajdzie, pozostaje do wyboru użytkownika po zakupie.

 

Klasyczna płyta

Taka płyta kojarzy się przede wszystkim z czystością — i dokładnie taki jest ten model, utrzymany w idealnie minimalistycznej harmonii, bez zbędnych elementów, jest wszystkim tym, czym powinien być kaloryfer, który stawia na jakość. Po bokach Felx-a znajdziemy osłony zakrywające wnętrze grzejnika oraz jego krawędzie, a od góry klasyczny grill. Wszystko to producent Purmo zapewnia w cenie grzejnika tak samo, jak inne ważne elementy, jakimi są zawiesia ścienne czy też odpowietrznik. Ogromna pula wymiarów oraz kolorów, jakie oferuje Purmo powoduje że grzejnik Plan Flex zapewnia niezwykle swobodny wybór i bezpieczeństwo, że grzejnik spełni nasze oczekiwania.

 

Zasilanie grzejnika

Grzejnik Plan Flex posiada jeden typ podłączenia, jakim jest 50 mm, które powoli staje się standardem dla wszystkich grzejników. Maksymalne ciśnienie w grzejniku wynosi 10 bar.

Strona 1 z 6

rekuperacje