• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
Kategoria
Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Moc [W]
Producent
Wyczyść filtry

Ramo Flex - Purmo

Ramo Flex to, model stworzony na wzór grzejnika idealnego dostosowanego do panujących standardów technicznych oraz stylistycznych. Przede wszystkim wersja Ramo różni się od innych modeli ze swojej rodziny charakterystycznymi poprzecznymi wytłoczeniami na swojej płycie, która ogrzeje z niespotykaną jeszcze falą ciepła. To, czym zwłaszcza może pochwalić się Purmo przy modelach Flex to dowolność wyboru strony głowicy termostatycznej.

 

Nieszablonowa płyta

Grzejnik Ramo Flex w zasadzie trzyma się w ramach pojęcia grzejnika płytowego o stosunkowo prostej schludnej bryle, która również jest bardzo prosta w utrzymaniu w czystości. Znakiem rozpoznawczym pozostają tutaj poprzeczne smukłe wytłoczenia, które powodują, że całość nie jest tak nudna. Po bokach znajdują się dołączane do tego modelu zasłony, ukrywając wnętrze oraz krawędzie grzejnika. Ogromna ilość wymiarów, jaką oferuje model Ramo Flex od producenta Purmo sprawia, że grzejnik znajdzie miejsce dla siebie w każdym pomieszczeniu, spełniając jego wymogi cieplne. Obszerna jest również paleta Purmo, z której można czerpać kolory dowoli.

 

Zasilanie i podłączenie

Purmo Ramo Flex pracuje pod ciśnieniem roboczym 10 bar oraz 95 st. Celsjusza. Zasilany jest od dołu podłączeniem 50 mm znajdującym się na samym środku grzejnika.

 

 

Strona 1 z 6

rekuperacje