• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
wyprzedaż grzejników

Enix

Enix

Enix jest marką, której priorytetem jest zastosowanie innowacyjnych technologii, zamkniętych w unikatowej bryle funkcjonalnych urządzeń grzewczych. Luksusowy design i nietypowe rozwiązania, jakim jest np zastosowanie kolumny głośnikowej, która zostałą wbudowana w grzejnik, sprawia, że firma Enix jest pionierem na rynku polskich producentów systemów grzewczych, dla których troska o środowisko naturalne jest wartością nadrzędną.

 

Historia marki

Powstała w 1992 roku w Polsce, fabryka Enix od początku charakteryzowała się produkcją wysokiej klasy grzejników luksusowych oraz w stylu klasycznym. Wprowadzając nowoczesne rozwiązania do linii produkcyjnych z innowacyjnym zastosowanie systemu lutowania stali za pomocą miedzi, który wykonuje się w piecu tunelowym, w temperaturze 1100 stopni Celsjusza sprawia, że produkty cechują się wysoką jakością, oraz odpornością na uszkodzenia. Bazując na najwyższej klasy materiałach, które są sprowadzane od najlepszych dostawców stali z Włoch oraz Austrii, uzupełnione o preparaty do chemicznej obróbki antykorozyjnej wprost od wiodących niemieckich producentów, możecie mieć Państwo pewność, że decydując się na jeden z produktów tej marki, dokonujecie najlepszego wyboru.

 

Grzejniki Enix

Nietypowe rozwiązania klasycznych modeli użytkowych skutkują szerokim portfolio dostępnych modeli grzejników, które ze względu na unikatowy design i najwyższą jakość wykonania, z całą pewnością zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających właścicieli. Enix produkuje klasyczne modele grzejników płytowych oraz drabinki, na równi z nowoczesnymi, nietypowymi rozwiązaniami, które znajdą swoje zastosowanie w designerskich, współczesnych wnętrzach. Jako jedyny producent na świecie stworzył niezwykle funkcjonalny model Libra Audio, który posiada wysokiej jakości wbudowaną kolumnę głośnikową, tworząc niespotykany duet grzewczy z funkcją audio. Cechą charakterystyczną dla tej marki są rozwiązania, które sprawdzają się w niespotykanych dotąd aranżacjach, jakim jest np. wykorzystanie profili grzejnika do stworzenia ramy dla lustra, jak w przypadku Rama Mirror Rmm, czy w połączeniu z oświetleniem w modelach Mango Light, czy Palma Pl. Szeroki wybór dostępnych kolorów wykończenia umożliwia personalizację produktu, dzięki czemu wystrój w Państwa domu zyskuje jednolity, zdecydowany styl. To, co zasługuje na szczególną uwagę, to fakt, że Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego- Państwowy Zakład Higieniczny przyznał w 2012 roku Atest Higieniczny. Wszystkie produkty posiadają Deklarację Zgodności WE, oraz Certyfikat Zgodności, dzięki czemu grzejniki sygnowane są znakiem jakości CE.

Kategorie produktów Enix:

rekuperacje