• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
wyprzedaż grzejników

Gorgiel

Gorgiel

Wyróżniająca się na rynku produktów grzewczych, marka Gorgiel, to polska firma, doceniana na rynku budowlanym, gwarantująca wysoką jakość produktów, dostosowanych zarówno do wymogów pomieszczeń jak i użytkowników. Stałe dążenie do doskonałości sprawia, że produkty sygnowane logo marki Gorgiel zyskują coraz większą popularność.

 

Historia Gorgiel

Marka zapoczątkowana w 1976 roku nieprzerwanie specjalizuje się w produkcji systemów ogrzewania. Nadrzędnym celem firmy jest sprostanie wysokim wymaganiom klientów, oraz dostarczenie im produktu, który spełni ich oczekiwania. Dostosowana linia produkcyjna jest stale modernizowana, a firma wykorzystuje najnowsze technologie, aby dostarczyć do klienta produkt najwyższej klasy. Szeroki wybór spośród dostępnych rozmiarów, wersji podłączeń i kolorystyki sprawia, że grzejniki Gorgiel mogą być dopasowane do każdego typu wnętrza z wyszczególnieniem na domy i mieszkania, miejsca użyteczności publicznej czy szpitale. Doceniana przez użytkowników oraz instalatorów za przemyślane rozwiązania montażowe czyni je ulubioną marką, polecaną przez firmy budowlane. Warto zwrócić uwagę na fakt wdrożenia przez firmę w 2003 roku Systemu Zarządzania Jakością, zgodnego z certyfikatem EN ISO 9001:2000, co gwarantuje wysoką jakość produktów, która została potwierdzona przez otrzymane nagrody takie jak: Teraz Polska, Gazele Biznesu 2005 oraz Europrodukt.

 

Grzejniki Gorgiel

Proste i nieskomplikowane wzornictwo, cechuje się niezwykłymi walorami dekoracyjnymi, które w umiejętny sposób będą komponować się z resztą wystroju, nie dominując przestrzeni, a sprytnie ją uzupełniając. Zróżnicowana oferta wyróżnia style grzejników, które można podzielić na kategorie modeli drabinkowych, dekoracyjne, industrialne, retro oraz modele płytowe. Producent dzieli grzejniki na dwie linie Gorgiel Premium line oraz Gorgiel Standard. Szeroki wybór dostępnych akcesoriów grzejnikowych pozwala dobrać odpowiednie akcesoria potrzebne do przeprowadzenia sprawnego montażu, oraz akcesoria zwiększające funkcjonalność grzejników jak np. dedykowane wieszaki czy relingi. Producent dopuszcza możliwość zamówienia personalizowanego grzejnika, po wniesieniu niewielkiej opłaty klient ma możliwość wyboru dowolnego koloru wykończenia z dostępnej palety barw.

Kategorie produktów Gorgiel:

rekuperacje