• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
wyprzedaż grzejników

P.M.H.

P.M.H.

Przedstawiamy Państwu producenta grzejników P.M.H. którego duże doświadczenie pozwoliło zbadać najważniejsze potrzeby klienta w kwestii wydajnego i funkcjonalnego źródła ciepła w łazience. Wprowadzone rozwiązania, mają na celu uniwersalizację swoich produktów, tak, aby spełnić oczekiwania każdego użytkownika.

 

Historia P.M.H.

Czeska firma produkująca grzejniki ma swój początek w roku 1991 w miejscowości Krumlow, lecz produkcja i sprzedaż grzejników rozpoczęła się w roku 1994. Ponad 26 lat doświadczenia, w połączeniu ze stale rozwijającą się technologią firmy sprawiła, że marka P.M.H została doceniona przez klientów z obszaru całej Unii Europejskiej i Kanady. Firma posiada również swoje oddziały na Słowacji oraz Austrii. Grzejniki od czeskiego producenta wyróżniają się klasycznym, lecz zmodernizowanym designem, wysoką funkcjonalnością oraz starannością wykonania, z użyciem najlepszych materiałów. Gwarantuje to bezawaryjność przez długie lata, a ponadczasowe rozwiązania dają pewność, że dynamicznie zmieniające się trendy wnętrzarskie nie będą straszne, a produkty z logo P.M.H. na długo pozostaną modne.

 

Grzejniki P.M.H.

Duże doświadczenie w produkcji grzejników łazienkowych marki P.M.H. pozwoliło stać się liderem wśród współczesnych firm wytwarzających ten rodzaj systemów grzewczych. Szeroki wybór spośród dostępnych modeli, które zaskakują funkcjonalnością i dużą wydajnością pracy daje gwarancję, ze potrzeba na ciepło zostanie zaspokojona u każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. P.M.H to marka, która specjalizuje się w produkcji grzejników łazienkowych i bardzo dobrze poznała potrzeby klientów, dlatego w swojej ofercie posiada rownież szereg dostępnych rozwiązań w postaci suszarek łazienkowych zasilanych elektrycznie. Zastosowanie tak funkcjonalnego urządzenia pozwala cieszyć się przyjemnym ciepłem o każdej porze roku, będąc jednocześnie wydajnym zamiennikiem tradycyjnych wieszaków i suszarek do odzieży. Wykorzystanie powłoki galwanicznej w produktach P.M.H. dodaje uniwersalnego charakteru, który z pewnością zostanie dopasowany do każdego typu aranżacji.

Kategorie produktów P.M.H.:

rekuperacje