• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
wyprzedaż grzejników

Vario Term

Vario Term

O marce Vario Term

Firma Vario Term przedstawia propozycję zaawansowanych technologicznie głowic, zaworów termostatycznych i innych elementów wyposażenia grzejników. Cztery kategorie produktów pozwalają w pełni przedstawić ofertę, tak, aby każdy z klientów był w stanie z powodzeniem dobrać produkt zarówno do swojego budżetu jak i potrzeb.

 

Rodzaje produktów

Klasa Ekonomiczna to podstawowa kategoria produktów, których cena jest najbardziej optymalna, mimo wysokiej jakości wykonania. Klasa Standard wprowadza rozwiązanie w postaci nastawy wstępnej w połączeniu z nieco tańszymi głowicami w zaworach termostatycznych, tutaj jak i w wersji ekonomicznej nie występują żadne kolory wykończenia. Seria Elegancka dedykowana jest dla klientów, którzy pragną aby armatura była dopasowana do grzejnika, zawory w tym zestawieniu posiada nastawę. Najwyższa linia Ekskluzywna zawiera produkty najwyższej jakości, które zostały stworzone z myślą o dopasowaniu ich do najdroższych grzejników ozdobnych. Wybór produktów z tej kategorii daje możliwość wyboru koloru z pełnej gamy palety barw z pokryciem lakierami strukturalnymi.

Vario Term oferuje pojedyncze głowice i zawory, ale również występujące w zestawach. Wspomagające instalację akcesoria do montażu z całą pewnością ułatwią i uprzyjemnią te czynności. Do Państwa wyboru przekazywane są złączki, przedłużki, rozety oraz inne części, których kolor można dobrać do grzejnika oraz zaworu.

 

Certyfikaty

Najważniejszą kwestią dotyczącą bezpieczeństwa, wspomagającą użytkowanie jest odpowiednie potwierdzenie jakości wyrażoną odpowiednimi certyfikatami oraz deklaracjami zgodności. Produkty Vario Term otrzymały pozytywną opinię laboratorium WSP Lab W Stuttgarcie oraz certyfikat ETA wydanym przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie. Od 2018 roku zostały oznaczone znakiem CE (Conformité Européenne). Wzory głowic zostały również zarejestrowane w Urzędzie do Spraw Harmonizacji Rynku Wewnętrznego OHIM jako wzory wspólnotowe i podlegają ochronie. Odpowiednie oznaczenia oraz certyfikacja są potwierdzeniem i zarazem gwarancją najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa użytkowania.

To, co namacalnym dowodem na wyjątkową jakość produktów Vario Term jest fakt, że firma posiada status OEM czyli Oryginał Equipment Manufacturer, który wytwarza produkty dla innych firm, dając im możliwość sprzedaży pod własną marką oraz logo, zaufało im już wiele znanych firm specjalizujących się produkcją systemów grzewczych w Polsce oraz w Europie.

rekuperacje