• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
wyprzedaż grzejników

Zehnder

Zehnder

Zgodne z filozofią marki Zehnder podejście, w którym piękne grzejniki są tworzone do wyjątkowych przestrzeni, pozwala połączyć design z użytkowym przeznaczeniem swoich produktów. Nowoczesne rozwiązania oraz bogata historia marki pozwala łączyć doświadczenie ze współczesnymi trendami. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Zehnder, ponieważ katalog produktów z całą pewnością trafi do nawet najbardziej wysublimowanych gustów.

 

Historia Zehnder

W latach 1930 - 1933 bracia Zehnder odeszli z działalności w branży motoryzacyjnej i szukali inspiracji do stworzenia nowego biznesu. Prym wśród systemów ogrzewania w ówczesnym czasie wiodły grzejniki żeliwne, których długotrwały proces produkcyjny skazywał na długi okres oczekiwania, dlatego bracia podjeli się próby spawania stalowych rur. Prototypy grzejników wyszły obiecująco, okazały się trwałe i z powodzeniem przeszły próby ciśnieniowe, a sam pomysłodawcy wystąpili o patent. Nowoczesna forma grzejnika Zehnder szybko zyskała uznanie wśród klientów ze względu na większą elastyczność w zakresie dostosowania wymiarów pod potrzeby pomieszczenia, oraz trzy razy mniejszą wagę w porównaniu do grzejników żeliwnych. Szybka mechanizacja linii produkcyjnej sprawiła, że sama produkcja zaczęła przebiegać szybciej i sprawniej, nie tracąc na jakości, która przy ręcznej metodzie produkcji stawiała poprzeczkę niezwykle wysoko. Powodzenie spośród produktów braci Zehnder sprawiła, ze w 1980 roku powstał pierwszy grzejnik drabinkowy z przeznaczeniem do instalacji w łazience, wysoka funkcjonalność pozwoliła traktować go jako suszarkę do odzieży i był to wstęp do stworzenia linii dekoracyjnej. Podczas obchodów 70. lecia grzejników żeberkowych został wypuszczony model Charleston- jako flagowy model, który nawiązuje do pierwszych grzejników spod szyldu Zehnder.

 

Grzejniki Zehnder

Nowoczesne podejście marki do stylu i designu pozwala uzyskać użytkowy element wyposażenia wnętrz, który będzie kreował przestrzeń życiową, będąc wysokiej jakości dekoracją. Marka współpracując z renomowanymi światowej sławy projektantami odpowiada na potrzeby klientów, oferując im produkt wysokiej jakości o unikatowym, niebywałym stylu. W ofercie marki znajdą Państwo modele dedykowane do każdego rodzaju pomieszczeń, współpracujące z tradycyjną siecią centralnego ogrzewania oraz wspomagane zasilaniem energią elektryczną. Warto zauważyć, że producent daje możliwość wykończenia grzejnika w ponad 700 wariantach kolorystycznych i rodzaju wykończeń powierzchni.

Kategorie produktów Zehnder:

rekuperacje