• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
wyprzedaż grzejników
dodatkowy rabat na grzejniki
RIBBON T 930/500 Metallic Grey SX - WGR2T093050-KMGRSX
Zobacz więcej produktów z kategorii: Wyprzedaż grzejników

RIBBON T 930/500 Metallic Grey SX - podłączenie SX - WYPRZEDAŻ! - ostatnie sztuki (WGR2T093050-KMGRSX_S)

Model RIBBON T
Kolor Metallic Grey
Wysokość grzejnika [mm] 930
Szerokość grzejnika [mm] 500
Moc [W] 625
Podłączenie grzejnika
Cena:
1100.85
 

Skontaktuj się z naszymi doradcami!

Pomogą przy doborze właściwego grzejnika

Poradzą jakie zawory i akcesoria wybrać

 
 

Wszystkie modele grzejników jakie są dostępne w kategorii Wyprzedaż grzejników to pełnowartościowe nowe grzejniki zarówno łazienkowe jak i pokojowe. Znajdziecie Państwo tu grzejniki polskiego producenta Terma, który od lat jest wiodącym producentem grzejników. Poza wysoką jakością i dbałością o produkt na całym etapie od projektowania po wysyłkę gotowego grzejnika do klienta Terma oferuje również wyjątkową elastyczność pod kątem doboru podłączeń, kolorów i dodatków do grzejników.

Grzejniki gotowe do wysyłki

Produkty prezentowane w kategorii „Wyprzedaż grzejników” są dostępne w magazynie i ich wysyłka możliwa jest w trybie „od ręki”. W praktyce oznacza to wysyłkę w terminie 2 -3 dni roboczych od potwierdzenia zamówienia. Grzejniki te są już gotowe do wysyłki w związku z czym nie ma możliwości ich dodatkowej personalizacji poprzez zmianę sposobu podłączenia czy koloru grzejnika.

Grzejniki dostępne od ręki

Prezentowane w kategorii Wyprzedaż grzejników produkty to jedynie część dostępnych od ręki grzejników jakie możecie Państwo znaleźć w naszym sklepie. Więcej grzejników różnych producentów znaleźć można w kategorii Grzejniki dostępne od ręki.

rekuperacje