• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
Kategoria
Producent
Długość [mm]
Szerokość [mm]
Głębokość [mm]
Moc 75/65/20 [W]
Wyczyść filtry
wyprzedaż grzejników

Grzejniki kanałowe

Charakterystyka grzejników kanałowych

Propozycja idealna dla nowoczesnych, przeszklonych pomieszczeń, w których dominuje minimalizm. Grzejniki kanałowe montowane w pobliżu przeszklonych powierzchni tworzą swojego rodzaju barierę ciepła, uniemożliwiając przedostawanie się zimnemu powietrzu z zewnątrz, dzięki czemu sam proces ogrzewania staje się bardziej wydajny, przebiegając równomiernie, a ograniczona zostaje do minimum sytuacja w której ciepło dosłownie ucieka z pomieszczenia. Ich całkowita niewidoczność w przestrzeni daje nieskończone możliwości aranżacji, bez obciążania jej zbędnymi dodatkami, dzięki czemu to propozycja nie tylko dla nowoczesnych domów, ale również sklepów czy biur.

Niezwykła łatwość montażu i demontażu pozwala zachować kanały, w których są ukryte w czystości, ograniczając gromadzenie się nieczystości i minimalizując tym samym rozprzestrzenianie się alergenów. Warto mieć na uwadze również fakt, że grzejniki kanałowe dostarczane są w pełni gotowe do pracy, dlatego po przeprowadzonej instalacji pozwalają cieszyć się wydajnym, przyjemnym ciepłem od pierwszych chwil.

Warto również wspomnieć, że zasada działania grzejników konwektorowych jest niezwykle prosta, oraz generuje ciepło porównywalne do tego, które otrzymywane jest dzięki tradycyjnemu systemowi ogrzewania w postaci klasycznych grzejników. Budowa tego rodzaju grzejników składa się z metalowej obudowy, oraz umieszczonej wewnątrz rury, która wyposażona w aluminiowe lub metalowe ożebrowanie, potocznie zwane lamelami, które dzięki przepływowi wody są generatorami ciepła, oddają je do przepływającego powietrza.

 

Nasz wybór

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą grzejników kanałowych, którą prezentują m.in. producenci Vasco, Zehnder oraz Jaga. Wierzymy, że wieloletnie doświadczenie producentów pozwoli Państwu dobrać odpowiedni produkt dopasowany do indywidualnych potrzeb pomieszczenia, odmieniając definicję ciepła domowego ogniska na nowo.

6614.99
5953.50
9216.70
8295.03
10467.73
9420.96
4838.07
4354.26
Strona 1 z 11

rekuperacje