• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
wyprzedaż grzejników

Grzejniki na podczerwień

Szukając najskuteczniejszego sposobu na równomierne ogrzanie mieszkania, można natknąć się na niespotykane dotąd grzejniki elektryczne. Charakteryzują się one w pełni elektrycznym zasilaniem oraz zupełnie innymi zasadami działania w stosunku do klasycznych grzejników wykorzystując fale elektromagnetyczne przez podczerwień, mówiąc prościej, ogrzewane są powierzchnie, a nie powietrze co również ma swoje dodatkowe zalety zdrowotne, ponieważ nie wysusza to powietrza. Jednak najważniejsze jest to, że w pełni eliminuje to największą wadę wszystkich znanych grzejników, jaką jest ogrzewanie powietrza, które staje się lżejsze i unosi się w górę. Podczerwień dociera wszędzie równomiernie, ogrzewając wszystko w tej samej temperaturze.

 

Ważne jest też zasilanie i tutaj sytuacja wygląda jak w grzejnikach elektrycznych, dając nam pełną niezależność od sieci centralnego ogrzewania. W ten sposób mogą być one zamontowane wszędzie i pracować przez cały rok. Również jak elektryczne są ekologiczne oraz nie zużywają tak ogromnej ilości energii. Jedyne co potrzebujemy to kontakt oraz odrobina miejsca, żeby cieszyć się naszym grzejnikiem. Zapomnij też o budzących cię w nocy rurach, elektryczne zasilanie jest w 100% bezgłośne niezależnie od naszych ustawień.

 

W naszej ofercie znajdziecie produkty jedynie sprawdzonych producentów, których jakość zagwarantuje prace przez długie lata. Styl, w jakim utrzymane są wyróżnione przez nas modele również stoi na najwyższym poziomie i będą się świetnie prezentować w każdym wnętrzu. Naszym najbardziej zaufanym producentem w tej sprawie jest Heat Decor znany z niezwykle cienkich płyt grzewczych, ale również modelu HD-EXP, który wyróżnia się na tle pozostałych montażem na suficie.

rekuperacje