• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
wyprzedaż grzejników

Heat Decor

heat-decor-logo

Grzejniki na podczerwień, maty i folie grzewcze to specjalności polskiej marki Heat Decor. Firma ma swoją siedzibę w Krakowie. Produkty marki cechują się przede wszystkim dobrą jakością, przez co mogą służyć użytkownikowi przez wiele lat.

 

Heat Decor – gama produktów

 

Oferta producenta składa się z kilku głównych produktów, wśród których najważniejsze są folie grzewcze, maty, termostaty oraz grzejniki na podczerwień. Przedsiębiorstwo skupia się na zapewnieniu zdrowego komfortu cieplnego mieszkańcom, braku kosztów serwisowania, zeroemisyjność oraz niskie koszty instalacji.

 

Nowoczesne ogrzewanie elektryczne oparte o grzejniki na podczerwień pozwala szybko i efektywnie ogrzać wskazane pomieszczenie, ponosząc mniejsze koszty niż w przypadku klasycznych kaloryferów opartych o prąd. Heat Decor obsługuje nie tylko klientów indywidualnych, ale również firmowych, które specjalizują się w termomodernizacji oraz systemach fotowoltaicznych.

Kategorie produktów Heat Decor:

rekuperacje