• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
wyprzedaż grzejników

Terma

Terma

Najchętniej wybierane grzejniki do polskich domów posiadają znak firmowy Terma, przystępna cena w zestawieniu z wysoką jakością wykonania i pięknym designem stanowią kluczowe zalety, które sprawiają, że systemy ogrzewania tej marki występują w czołówce najczęściej kupowanych produktów w naszym kraju.

 

Historia Terma

Zapoczątkowana 30 lat temu firma Terma prężnie działa dostarczając grzejniki do około 40 krajów świata na czterech kontynentach, a wszystko to ze znakiem Made in Poland. Produkowane ze stali grzejniki ozdobne stały się jednym z najchętniej kupowanych modeli do polskich domów, lubiane zarówno na wysoką jakość wykonania jak i dużą wydajność grzewczą. W ofercie Terma znajdują się również grzejniki żeliwne, które produkowane są z poszanowaniem warsztatu typowego dla manufaktury. To, co jest najbardziej istotnym elementem w historii firmy, który ma wpływ na obecną produkcję jest niewątpliwie rozbudowanie w 2019 roku siedziby firmy o nowoczesną halę produkcyjną, której rozbudowa zdecydowanie wpływa na wdrożenie nowoczesnych technologii, zwiększenie liczby pracowników, co przełoży się na podniesienie jakości i wydajności usług Terma.

 

Grzejniki Terma

Wielokrotnie nagradzane i wyróżniane grzejniki dekoracyjne Terma zachwycają niecodziennym, lecz niezwykle estetycznym designem. Unikatowe konstrukcje z całą pewnością znajdą swoich odbiorców w postaci zdecydowanych i świadomych użytkowników, dla których wysoka jakość wykonania idzie w parze z dekoracyjnym projektem i jakością otrzymywanego ciepła. Szeroka paleta barw Terma daje klientom możliwość personalizacji swoich produktów w dowolnym kolorze dostępnym z 250 barw katalogowych, lub wykończenia galwanicznego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta Terma wprowadziła możliwość zamontowania dodatkowej grzałki elektrycznej, tak aby ogrzewanie stało się niezależne od sezonu, a dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników. Wprowadzenie innowacyjnej grzałki One, która można montować dowolnie w grzejnikach wodno- elektrycznych czy zasilanych jedynie elektrycznie, nadaje zupełnie innego wyrazu i definicji intuicyjnego sterowania pracą grzejnika.

Kategorie produktów Terma:

rekuperacje