• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty

Czy istnieje coś takiego jak idealny grzejnik łazienkowy? Analizując popularność modeli możemy śmiało i jednoznacznie stwierdzić, że najlepszym rozwiązaniem dla niezwykle wymagającego wnętrza łazienek są grzejniki drabinkowe.

Nowości w ofercie grzejników Irsap 2021

Nowy rok w zakresie systemów grzewczych z całą pewnością będzie należał do marki Irsap, która dzięki odpowiedniemu przygotowaniu projektów będzie wyznaczał nie tylko trendy wnętrzarskie, lecz również wskaże drogę i zainspiruje pozostałych producentów systemów grzewczych!

Grzejniki dekoracyjne

Sztuka użytkowa przybiera różne formy ekspresji. Mnogość modeli dekoracyjnych jest na tyle duża, że każdy może w indywidualny sposób dopasować kaloryfer do swojego pomieszczenia. Producenci prześcigają się w tworzeniu wyjątkowych modeli, zatrudniając do współpracy znanych, doświadczonych projektantów, ale też dopuszczają stale świeżą krew, z nowoczesnym spojrzeniem. Otwarta na nowe idee i pomysły głowa to podstawa indywidualnego projektu pomieszczenia, a artystyczne podejście do tworzenia grzejników to obecnie nic nowego – to standard. Przedstawiamy Państwu dzisiaj trzy modele ozdobnych kaloryferów, które wyróżniają się na tle konkurencji swoją nieszablonową formą.

Grzejnik to nie wszystko - pamiętaj o zaworach! Jakie dobrać do jakiego podłączenia?

Wielu klientów skupiając się na wyborze grzejnika, całkowicie zapomina o bardzo ważnym elemencie – zaworach, bez których nie jest możliwe podłączenie kaloryfera do instalacji wodnej. Polecamy Państwu zawory firmy Vario Term, polskiego producenta wysokiej jakości akcesoriów.

Grzejnik Window od Cordivari z nagrodą iF Design Awards 2020

Projektanci grzejników prześcigają się w tworzeniu nowoczesnych wzorów. Za każdym razem, gdy wydaje nam się, że widzieliśmy już wszystko, pojawia się nowy projektant i mówi „sprawdzam!”. Tak też było z Beatrice De Sanctis, która stworzyła dla firmy Cordivari całkiem nową formę wyrazu, wyznaczając kolejne trendy w sztuce użytkowej.