• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
wyprzedaż grzejników

Instal projekt

Instal projekt

Wyprzedzając oczekiwania i potrzeby marka Instal Projekt z całą pewnością należy do tych firm, dla działania których, wiedza i rodzinne tradycje to podstawa pracy. Wyjątkowe produkty, które cieszą się dużym powodzeniem wśród firm budowlanych jak i indywidualnych odbiorców skutkuje tym, że grzejniki Instal Projekt wybiera co trzeci klient. Wysoka jakość produktów oraz duża moc pracy, przekładająca się na duże parametry pracy z całą pewnością zaspokoją wymagania każdego odbiorcy, dopasowując się do wszystkich typów aranżacji.

 

Filozofia Instal Projekt

Działająca od ponad trzech dekad marka systemów Instal Projekt dąży do doskonalenia swoich projektów i procesu produkcyjnego. Pięć nowoczesnych linii produkcyjnych, stale modernizowanych zapewniają gwarancję najwyższej klasy grzejników przy wykorzystaniu których użyto najlepszych surowców i półproduktów. Firma Instal Projekt szczyci się posiadaniem 134 patentów i wzorów przemysłowych, co powoduje, że stają się oni pionierami w branży grzewczej, a ich twórczość była doceniona 60 razy podczas przyznawania różnego rodzaju nagród i wyróżnień. Zdecydowani i ukierunkowani na rozwój i samodoskonalenie, wprowadzają ponad 20 nowości w ciągu roku, zwracając szczególną uwagę na jakość, co również potwierdzone zostało działaniem w oparciu o system ISO. Rodzinna firma, której cała produkcja od projektu do pełnego wykonania przebiega w Polsce, dzięki czemu produkcja jest stale nadzorowana i ulepszana.

 

Grzejniki

To, co definiuje firmę Instal Projekt, to duże zróżnicowanie spośród dostępnych modeli. Marka wyróżnia kilka dostępnych rodzin grzejników. Zestawienie grzejników z linii Light to najtańsze i najbardziej popularne modele drabinkowe, które nie bez powodu stały się już kultowym elementem wyposażenia każdej łazienki. Proste wzornictwo, które cechuje się niezwykłą funkcjonalnością, dając możliwość wykorzystania grzejnika w roli suszarki do odzieży. Linia Basic obfituje w modele określane jako ekonomiczne, powstałe na bazie drabinki stanowią jej nieco bardziej zmodernizowaną wersję, stanowiąc idealne rozwiązanie do nowoczesnych wnętrz. Grzejniki z serii Trendy, to w pełni dekoracyjne modele, którym nie można odmówić funkcjonalności., Wyjątkowe walory ozdobne pozwolą z ich pomocą odmienić charakter każdego wnętrza. Zestawienie modeli w dziedzinie Elegante to minimalistyczne formy, w kształcie współczesnych grzejników panelowych- płytowych. Cechują się wyjątkowymi parametrami pracy, nadając wnętrzom elegancji z wykorzystaniem tafli szkła w niektórych modelach. Instal Projekt nie zapomniał też o miłośnikach klasycznych rozwiązań w postaci grzejników żeberkowych, czy też kolumnowych, z myślą o nich stworzona została linia Modulus. Niektóre modele grzejników mogą zostać personalizowane poprzez dobór indywidualnego koloru użytego do wykończenia wg wskazań klienta.

Kategorie produktów Instal projekt:

rekuperacje