• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty

Luxrad

Luxrad

Luxrad jest firmą, której grzejniki dekoracyjne w doskonały sposób podkreślają indywidualny charakter wnętrza, w którym się znajdują. Wysoka jakość wykonania oraz unikatowy design produktów, powoduje, że firma znajduje swoich miłośników również poza granicami kraju.

Historia Luxrad

Początek produkcji przypada na koniec lat dziewięćdziesiątych, lecz od 11 lat pod logotypem Luxrad firma z Pruszkowa dostarcza wysokojakościowe grzejniki opatrzone motywem Made in Poland. Ukierunkowanie Luxrad na rozwój oraz jakość spowodowało, że marka wprowadza na bieżąco najnowsze technologie produkcyjne, produkując swoje produkty z najwyższej jakości materiałów. Nieoczywisty design produktów, to znak rozpoznawalny firmy, ponieważ był to pierwszy producent, który do swojej oferty wprowadził grzejniki dekoracyjne, odmieniając na dobre wnętrza polskich domów. W swojej ofercie posiadają 85 modeli grzejników, zaś nowoczesna linia produkcyjna wypuszcza ich aż 1000 sztuk dziennie, również dostarczając produkt na eksport, ponieważ Luxrad posiada swoje oddziały również w Anglii, Niemczech i Austrii.

Grzejniki Luxrad

Przejrzysty podział kategorii marki pozwala w prosty i łatwy sposób klientom dokonać wyboru. Szeroki wachlarz grzejników pokojowych składa się z modeli zbudowanych z okrągłych rurek lub kwadratowych, dostępne są też doceniane i lubiane grzejniki płytowe, oraz grzejniki z osłonami czy z wbudowanym lustrem. Kolejną niezwykle ważną kategorią jest podział na grzejniki łazienkowe. W tym przypadku Luxrad daje Państwu do wyboru nieskończoną ilość funkcjonalnych i bardzo wydajnych grzejników, które inspirowane ponadczasową drabinką zapewniają nie tylko komfort termiczny ale i odmieniają charakter wnętrza, w którym będą się znajdować. Warto mieć na uwadze fakt, że mimo faktu, iż marka kreuje trendy w dostarczaniu na rynek modnych i designerskich grzejników dekoracyjnych, również posiada w swojej ofercie linię basic, która dedykowana jest dla wielbicieli klasycznych, ponadczasowych rozwiązań.

Kategorie produktów Luxrad: