• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty

Irsap

Irsap

Włoski design i precyzja, udoskonalana przez lata pozwala cieszyć się stylowym ciepłem, z gwarancją bezawaryjności produktów przez długie lata. Wyjątkowe walory nowoczesnych grzejników marki Irsap są znane w wielu krajach Europy i cieszą się niesłabnącą popularnością.

 

Historia Irsap

Powstała w 1963 roku w miejscowości Arqua Polesine firma Irsap rozpoczęła produkcję grzejników z tłoczonej stali, aby trzy lata później wprowadzić model grzejnika cylindrycznego, który był innowacją w ówczesnych czasach we Włoszech. Marka od samego początku dążyła do rozwijania swojej oferty, wprowadzając w 1978 roku IRSOL do produkcji instalacji słonecznych. Niedługo później stworzona zostaje pierwszy grzejnik- suszarka, którego przeznaczeniem była możliwość ogrzewania i osuszania tekstyliów. Firma Irsap wprowadziła modyfikacje mające na celu wykorzystanie grzejnika również w celach dekoracyjnych, poprzez zabawę formą oraz wykorzystaniem różnych kolorów, będąc prekursorem przy wykorzystaniu przedmiotów codziennego użytku do aranżacji wnętrz. Rok 2001 to przełomowy rok w historii firmy, ponieważ w znaczny sposób rozszerza gamę grzejników łazienkowych. Wprowadzenie w 2004 roku zapoczątkowana została produkcja nowej linii grzejników elektrycznych.

 

Grzejniki Irsap

Szeroki wybór dostępnych modeli sprawia, że przy planowaniu aranżacji, w prosty i łatwy sposób odmienią Państwo wnętrza swoich domów. Wysoka funkcjonalność modeli łazienkowych pozwala w krótkim czasie ogrzać pomieszczenie do porządniej temperatury, jednocześnie służąc jako funkcjonalna suszarka. Dostępne, oryginalne, dedykowane akcesoria pozwalają zwiększyć powierzchnię wykorzystaną do zawieszenia tekstyliów. Fantazyjne kształty grzejników pokojowych, odmieniają użytkową rolę wyposażenia, w bardziej dekoracyjną. Z pomocą produktów Irsap można zapomnieć o potrzebie zabudowania mało eleganckich systemów grzewczych, ponieważ teraz będą mogły przybierać rolę głównego elementu w wystroju wnętrz. Warto zwrócić uwagę na modele, których źródłem ciepła jest energia elektryczna, to idealne rozwiązanie dla pomieszczeń, w których nie ma możliwości doprowadzenia tradycyjnej sieci centralnego ogrzewania.
Wysoka jakość wykonania produktów marki Irsap zostałą doceniona i potwierdzona certyfikatem UNI EN ISO 9001:2000, wydajność termiczna grzejników jest sprawdzana zgodnie z normami EN 442 oraz normami francuskimi NF, oraz posiadają oznaczenia CE.

Kategorie produktów Irsap: