• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
wyprzedaż grzejników

Soul_S Air Mix - Irsap

Grzejnik asymetryczny z dmuchawą Soul_S Air Mix to innowacyjne rozwiązanie, łączące elegancki design z wydajnością ogrzewania. Jego charakterystyczną cechą są wyciągnięte w lewo profile grzewcze o płaskim profilu, co nadaje mu niepowtarzalny wygląd. Dodatkowo unikalnym elementem tego modelu jest ukryta dmuchawa umieszczona na dole, znacząco przyspieszająca proces ogrzewania pomieszczenia.

Konstrukcja grzejnika Soul_S Air Mix wyróżnia się asymetrycznym rozmieszczeniem profili grzewczych, co nadaje mu oryginalny charakter i jednocześnie umożliwia zastosowanie grzejnika jako suszarki. Płaski profil profili grzewczych nie tylko wpisuje się w nowoczesne trendy, ale również skutecznie przekształca je w efektywne źródło ciepła. Dmuchawa ukryta na dole grzejnika to istotna innowacja tego modelu. Wpływa ona w znaczący sposób na przyśpieszenie procesu ogrzewania pomieszczenia. Szybkie i równomierne rozprowadzanie ciepła sprawia, że wnętrze staje się komfortowe w krótkim czasie, co jest szczególnie ważne w okresie zimowym. Grzejnik Soul_S Air Mix to nie tylko funkcjonalne źródło ciepła, ale również designerski element dekoracyjny. Jego asymetryczna forma nadaje pomieszczeniu nowoczesny i unikalny charakter, jednocześnie spełniając funkcję estetyczną i praktyczną.

Zasilanie samego grzejnika znajduje się na dole grzejnika po prawej stronie w kolektorach o rozstawie 50 mm, lecz oprócz tego musi znaleźć się w pobliżu źródło zasilania elektrycznego dla samej dmuchawy. Długość przewodu wynosi 1200 mm i posiada wtyczkę Schuko. Innym rozwiązaniem zasilania grzejnika jest przyłącze elektryczne.

3470.79
2533.68
3847.21
2808.46
4611.11
3366.11

rekuperacje