• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
Kategorie
Producent
Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Rozstaw podłączeń bocznych [mm]
Moc [W]
Wyczyść filtry

Grzejniki do łazienki

Charakterystyka grzejników łazienkowych

To, co odróżnia współczesne grzejniki łazienkowe od tych umieszczanych w sypialniach i innych pomieszczeniach w domu, to zwiększona wydajność i parametry pracy oraz funkcjonalność. Stworzone najczęściej na planie klasycznej i lubianej drabinki, są często jej zmodernizowaną odmianą, uwspółcześnioną i jednocześnie dostosowaną do potrzeb klienta i pomieszczenia.
Wykorzystywanie dużej ilości poziomych profili w budowie grzejnika łazienkowego pozwala w prosty i szybki sposób zmienić go w suszarkę łazienkową, z pomocą której wilgotna odzież szybciej wyschnie, a ręcznik będzie przyjemnym, ciepłym dopełnieniem wieczornej kąpieli.

Producenci poza fantazyjnymi kształtami oferują bogatą ofertę dostępnych wykończeń kolorystycznych, dając klientowi możliwość personalizowania swoich produktów w oparciu o firmowe palety barw RAL, co pozwala nadać urządzanej przestrzeni bardziej dekoracyjnego akcentu, ale również zastosowanie koloru pozwoli zachować spójność wystroju. Dostępne w wielu rodzajach podłączeń, również z wykorzystaniem energii elektrycznej, jako wspierającego wodny system centralnego ogrzewania lub jako całkowicie niezależne źródło zasilania, umożliwia korzystanie z użytkowości grzejnika przez cały rok, bez względu na sezon grzewczy.

 

Nasz wybór

Postaraliśmy się, aby w tym dziale zostały zebrane funkcjonalne, nowoczesne ale i klasyczne modele, których wysoka moc pracy i unikatowy design, wpasowały się w potrzeby współczesnych łazienek. Warto mieć na uwadze, że producenci tacy jak np. Terma w swojej ofercie posiadają szeregi dostępnych akcesoriów, z wykorzystaniem których rozwieszanie mokrych tekstyliów będzie łatwiejsze i bardziej efektowne. Pozostali producenci, których polecamy ze względu na wysoką jakość wykonania, oraz pieczołowicie zaprojektowane bryły grzejników, to z całą pewnością Jaga, Vasco, Radeco, Instal Projekt, Enix, Luxrad, Kermi, Zehnder czy Irsap. Powyższe zestawienie czołowych producentów daje Państwu gwarancję, że modele, które wybierzecie do łazienek w swoich domach, będą spełniać Wasze oczekiwania, czyniąc przestrzeń ciepłą i niezwykle funkcjonalną przez długie lata.