• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Rozstaw podłączeń bocznych [mm]
Moc 75/65/20 [W]
Wyczyść filtry
wyprzedaż grzejników

Sunerzha

Sunerzha

Unikatowe kolory wykończenia i projekty marki Sunerzha umożliwiają odzwierciedlenie indywidualnego stylu we wnętrzu, te wyjątkowe produkty ze stali nierdzewnej posiadają dwudziestoletnią gwarancję producenta dotyczącą bezawaryjności użytkowania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tej marki, która z całą pewnością wyróżnia się na rynku systemów grzewczych.

 

Historia Sunerzha

Grzejniki, których początek produkcji przypada na rok 1996, od początku wykonywane są wyłącznie ze stali nierdzewnej pochodzącej od marki AISI 304, która dostarcza materiałów do produktów, które mają zastosowanie również w przemyśle spożywczym. Powody, dla których wykorzystanie tego materiału ma swoje uzasadnienie to z całą pewnością jego wysokie walory ekologiczne i 100% odnawialność oraz niska podatność na korozję, co gwarantuje wysoką jakość ogrzewania przez bardzo długi czas użytkowania. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że wysoki połysk grzejników osiągany jest dzięki polerowaniu powierzchni stali nierdzewnej, dzięki czemu połysk jest porównywalny do grzejników chromowanych, lecz jest bardziej ekologiczny oraz nie powoduje spadku mocy i wydajności grzejnika.

 

Grzejniki Sunerzha

Oferta Sunerzha dedykowana jest do przestrzeni łazienkowych oraz kuchni, gdzie wymagana jest wysoka jakość ciepła w połączeniu z funkcjonalnością. Projekty marki umożliwiają traktowanie grzejnika jako suszarki i funkcjonalnego wieszaka, na tekstylia. Nowoczesne metody nanoszenia kolory na produkty ze stali nierdzewnej pozwalają osiągnąć ciekawy efekt wizualny w postaci otrzymania koloru złota, starego brązu, czarnej perły czy wyjątkowego kameleon. Kolor nanoszony jest próżniowo, przez co wnikając w strukturę stali nie wymaga nanoszenia szkodliwych substancji chemicznych, a przez to powłoka jest dużo bardziej odporna na uszkodzenia i nieszkodliwa dla środowiska. Firma Sunerzha wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów daje możliwość zastosowania grzałki w swoich grzejnikach, przez co ogrzewanie jest możliwe przez cały rok, bez względu na sezon grzewczy.

Kategorie produktów Sunerzha:

rekuperacje