• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
wyprzedaż grzejników

Grzejniki płytowe - pokojowe

Charakterystyka grzejnika płytowego

Cieszący się największym powodzeniem wśród klientów, ze względu na minimalistyczną, uniwersalną konstrukcję wykonaną ze stali- grzejniki płytowe są jednym z najczęściej wybieranych modeli pokojowych. Czynnikiem grzewczym wykorzystanym w tego typu systemach ogrzewania jest woda, której niewielka ilość wypełnia płyty grzejnika, które w bardzo wydajny sposób ogrzewają otoczenie. Warto mieć na uwadze, że ich konstrukcja doskonale współgra z systemami ogrzewania niskotemperaturowego, które wykorzystywane są np. przy użyciu pomp ciepła.

W pełni zabudowana konstrukcja zwykle stanowi jednolitą, gładką bryłę o prostym designie, takie rozwiązanie projektowe nie tylko zwiększa moc pracy urządzenia ale również ze względu na unikatowy i nienachalny charakter pozwala dopasować go do każdej przestrzeni. Współczesne modele płytowe posiadają szereg dostępnych wymiarów, od niewielkich wysokości idealnych do przeszklonych, otwartych pomieszczeń, po wysokie konstrukcje idealne do wymagających dużej powierzchni grzania pomieszczeń.

 

Nasz wybór

Niekwestionowanym liderem wśród producentów grzejników płytowych jest marka Purmo, której niskie modele- Plint są idealną propozycją do nowoczesnych, oszklonych pomieszczeń oraz tych z niskimi skosami. Idealną propozycją dla pomieszczeń o podwyższonym reżimie sanitarnym jest model Plan Hygiene, który upodobają sobie alergicy, ponieważ konstrukcja tego modelu uniemożliwia osadzanie się kurzu oraz innych alergenów. Pozostałe propozycje grzejników płytowych posiadają inni wiodący producenci tacy jak Vasco, Enix, czy Jaga. Warto zwrócić uwagę na możliwość personalizacji grzejników przez wybór dowolnego koloru wykończenia, z szerokiej palety barw, ale również szeroki zakres dostępnych rozmiarów, które pozwalają na idealny dobór mocy grzejnika do potrzeb pomieszczenia i użytkowników.

Strona 1 z 190

rekuperacje