• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
wyprzedaż grzejników

Glamox

Glamox

Glamox to firma, w ofercie której znajdują się grzejniki zasilane energii elektrycznej wprost z Norwegii. Wykorzystanie uniwersalnego źródła ciepła pozwala zastosować produkty Glamox w każdym pomieszczeniu, bez potrzeby wykorzystywania złączy tradycyjnej wodnej sieci centralnego ogrzewania.

 

Historia Glamox

Obecne na naszym rodzimym rynku od dwudziestu lat- grzejniki elektryczne spod szyldu Glamox cieszą się niesłabnącą popularnością, dzięki wysokiej jakości wykonania oraz podążaniem za najbardziej nowoczesnymi technologiami, które są wykorzystywane w produktach. Dedykowane dla wnętrz, w których nie ma potrzeby stałego generowania ciepła, doskonale odnajdują się w biurach oraz pomieszczeniach użyteczności publicznej, domkach letniskowych ale również w mieszkaniach, w przestrzeniach, do których nie ma możliwości doprowadzenia innego źródła grzania w postaci wodnej, tradycyjnej sieci centralnego ogrzewania, lub jest wymagające na tyle, aby wykorzystać dodatkowe źródło ciepła.

 

Grzejniki

Wprowadzenie nowoczesnej technologii w zakresie sterowania pracą grzejników za pomocą sieci Wi- Fi, które wspomaga zmianę parametrów pracy we wszystkich urządzeniach jednocześnie, co ma ogromne znaczenie pod względem ekologicznym oraz energooszczędnym, na co producent Glamox zwraca szczególną uwagę. Zaprojektowane z ukierunkowaniem na optymalizację zużycia energii w celu obniżenia temperatury oraz niskiej straty ciepła, doskonale oddaje filozofię firmy, której nadrzędną wartością jest ekologiczne, zrównoważone korzystanie ze źródeł energii. Największą zaletą zasilania z użyciem sieci elektrycznej jest możliwość całorocznego korzystania z podstawowej funkcji grzania, dopasowanej indywidualnie do potrzeb pomieszczenia, bez względu na porę roku czy sezon grzewczy. To, co jest cechą charakterystyczną w budowie grzejników Glamox to design nawiązujący do uniwersalnych modeli płytowych, ich nienachalna konstrukcja dostosowuje się do charakteru wnętrz w którym będzie zamontowany, skutecznie dbając o komfort termiczny mieszkańców czy użytkowników.

Kategorie produktów Glamox:

rekuperacje