• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
Kategoria
Producent
Model
Kolor
Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Rozstaw podłączeń bocznych [mm]
Moc [W]
Wyczyść filtry
wyprzedaż grzejników

Wyprzedaż grzejników

Wszystkie modele grzejników jakie są dostępne w kategorii Wyprzedaż grzejników to pełnowartościowe nowe grzejniki zarówno łazienkowe jak i pokojowe. Znajdziecie Państwo tu grzejniki polskiego producenta Terma, który od lat jest wiodącym producentem grzejników. Poza wysoką jakością i dbałością o produkt na całym etapie od projektowania po wysyłkę gotowego grzejnika do klienta Terma oferuje również wyjątkową elastyczność pod kątem doboru podłączeń, kolorów i dodatków do grzejników.

Grzejniki gotowe do wysyłki

Produkty prezentowane w kategorii „Wyprzedaż grzejników” są dostępne w magazynie i ich wysyłka możliwa jest w trybie „od ręki”. W praktyce oznacza to wysyłkę w terminie 2 -3 dni roboczych od potwierdzenia zamówienia. Grzejniki te są już gotowe do wysyłki w związku z czym nie ma możliwości ich dodatkowej personalizacji poprzez zmianę sposobu podłączenia czy koloru grzejnika.

Grzejniki dostępne od ręki

Prezentowane w kategorii Wyprzedaż grzejników produkty to jedynie część dostępnych od ręki grzejników jakie możecie Państwo znaleźć w naszym sklepie. Więcej grzejników różnych producentów znaleźć można w kategorii Grzejniki dostępne od ręki.

Strona 1 z 5

rekuperacje