• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
wyprzedaż grzejników

Purmo

Purmo

Najbardziej rozpoznawalna marka grzejników w Polsce. Przez ponad 67 lat firma dostarcza grzejniki eksportując swoje produkty do ponad 50 krajów. Posiadająca lokalizację w 21 krajach firma Purmo produkuje swoje grzejniki również w Polsce, gdzie najbardziej znana jest z modeli płytowych, które z powodzeniem wyparły żeliwne grzejniki żeberkowe.

 

Historia Purmo

Stworzona pod koniec lat 50 niewielka fabryka, w której wytwarzano grzejniki płytowe Purmo, miała na celu skuteczną walkę z wymagającym klimatem panującym w północnej Skandynawii. Przejęta w latach 70 przez koncern Rettig, została w pełni zmodernizowana oraz zautomatyzowana, a cieszące się dużą wydajnością pracy grzejniki szybko stały się najchętniej wybieranym źródłem ciepła również w innych krajach europy. Produkująca grzejniki łazienkowe, dekoracyjne, specjalne oraz system wodnego ogrzewania podłogowego, firma szybko zyskała uznanie wśród klientów, stając się głównym dostawcą ciepła na świecie. W roku 1992 został utworzony oddział w Polsce, aby rok później wykupić część Huty Silesia w Rybniku, tworząc produkcję polskich grzejników Purmo. Schodzące z naszych krajowych taśm grzejniki trafiają do ponad 20 krajów.

 

Grzejniki Purmo

Produkty sygnowane logo Purmo to gwarancja najwyższej jakości wykonania oraz wydajności pracy. Ulubiony i najczęściej wybierany grzejnik płytowy stał się bestsellerem, który zmodernizowany, w wersji higienicznej stanowi element wyposażenia w budynkach służb zdrowia. Wielokrotnie nagradzane spełniają europejskie standardy, które są wyznaczane przez British Standards Institution, otrzymując certyfikaty ISO 9002, ISO 9001 oraz certyfikat ekologiczny ISO14001, który jest przyznawany za realizowanie polityki przyjaznej środowisku. Warto mieć na uwadze fakt, że Purmo to nie tylko grzejniki płytowe, ale również doskonałe drabinki łazienkowe, których finezyjne kształty w połączeniu z dużą mocą grzania oraz funkcjonalnością, z całą pewnością zaspokoją zapotrzebowanie na ciepło w każdym, nawet najbardziej wymagającym pomieszczeniu.

Kategorie produktów Purmo:

rekuperacje