• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
wyprzedaż grzejników

Imers

Imers

Polski producent grzejników Imers specjalizujący się w tworzeniu grzejników z powłoką galwaniczną ujmuje wysoką jakością wykonania produktu, w połączeniu z niezwykłymi walorami dekoracyjnymi. Zlokalizowana w kraju, w pełni polska produkcja pozwala w pełni nadzorować i doskonalić linie produkcyjną, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Filozofia marki Imers

W pełni przemyślane projekty firmy Imers kładą nacisk na wysoką funkcjonalność swoich produktów w połączeniu z walorami dekoracyjnymi. Zbudowane w taki sposób, aby stać się funkcjonalną suszarką lub wieszakiem do odzieży i tekstyliów jednocześnie nie tracąc stylu. To, co powoduje, że produkty tej firmy wyróżniają się na rynku to wysoka dbałość o szczegóły wykonania, oraz zastosowanie wykończenia w pokryciu bryły powłoką galwaniczną. Śmiało można uznać, że Imers jest pionierem na rynku producentów grzejników jeśli chodzi o użycie chromu. Dostępne wykończenia z użyciem powłok galwanicznych dają szeroki wachlarz możliwości, od błyszczącego przez matowy, mosiądz, retro- stary mosiądz oraz czarny chrom- grafit. Szerokie spektrum możliwości dekoracyjnych, jakie oferują produkty Imers sprawia, że stały się ulubionymi modelami, które są najczęściej wybierane przez dekoratorów wnętrz.

 

Grzejniki Imers

Wyróżniające się na rynku modele grzejników Imers zachwycają unikatowym designem, których wysoka funkcjonalność oraz wydajność będą niezwykłym elementem wyposażenia każdego wnętrza. Priorytetem przy produkcji grzejników jest zastosowanie nowoczesnego stylu, oraz stworzenie takiej bryły, która z powodzeniem ozdobi każdy typ pomieszczenia, jak to jest np w naściennych modelach Cubic, Deco czy Eten, modele te cechują się konstrukcją zbudowaną z długich wysokich profili, które potrafią optycznie zmienić postrzeganie wysokości pomieszczenia, jednocześnie dzięki wykorzystaniu funkcjonalnych wieszaków w prosty sposób otrzyma się dodatkową powierzchnię do zawieszania odzieży, z możliwością jej ogrzania czy osuszenia. W ofercie producenta nie brakuje również modeli stworzonych na podstawie tradycyjnych grzejników drabinkowych, modele Tioman, Minas utrzymany w stylistyce retro, Minimal, Solen czy Art zadbają o odpowiednią oprawę i temperaturę w łazienkach czy kuchniach.

Kategorie produktów Imers:

rekuperacje