• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
wyprzedaż grzejników

Cordivari

cordivari-logo

Firma Cordivari została założona w 1972 roku, przez Ercole Cordivari. W tym momencie, jest to jedna z najważniejszych włoskich firm, która produkuje nowoczesne rozwiązania, powiązane z szeroko rozumianym rynkiem grzewczym. Poza grzejnikami, firma zajmuje się m.in. pojemnikami na żywność, systemami solarnymi czy systemami kominowymi. Wysoko wykwalifikowana kadra, stale rozwija obecne i poszukuje nowych rozwiązań. Cordivari to firma silnie zorientowana na klienta – dbałość o kontrahentów leży u podstaw wartości marki.

 

Misja Cordivari

 

Firma Cordivari nie jest zwyczajnym producentem. Marka zdaje sobie sprawę z wyzwań, jakie stoją przed nowoczesnym przedsiębiorstwem w XXI wieku. Redukcja emisji spalin, dbałość o środowisko naturalne, ciągły rozwój świadomości, analizowanie ryzyka i eliminowanie bądź minimalizowanie go czy dbałość o bezpieczeństwo użytkowników i pracowników – to tylko wybrane aspekty misji włoskiej firmy.

 

Grzejniki Cordivari

 

Grzejniki od firmy Cordivari cechują się wysoką jakością wykonania, bowiem firma stawia sama przed sobą wysokie wymagania. Oferta marki jest różnorodna i znaleźć możemy tutaj zarówno modele dekoracyjne, łazienkowe jak i elektryczne. Dodatkowo, kaloryfery dostępne są w różnych kolorach, przez co w łatwy sposób można dostosować je do swojego pomieszczenia.

Kategorie produktów Cordivari:

rekuperacje