• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty

Viadrus

Viadrus

Cieszące się niesłabnącą popularnością grzejniki żeliwne marki Viadrus, których stylistyka kierowana jest do miłośników klasycznych rozwiązań designerskich, zapewniają przyjemny komfort ogrzewania w okresie jesienno zimowym nadając aranżacji przyjemnej dla oka stylistyki Vintage.

 

Historia Viadrus

Producent Viadrus w oparciu o tradycyjne metody wytwarzania produktów żeliwnych z wieloletnim doświadczeniem, którego początek sięga roku 1888 jest niekwestionowanym liderem, którego kunszt i warsztat są w dalszym ciągu doceniane, a zainteresowanie jego produktami stale rośnie. Wysokie walory dekoracyjne utrzymane w niezmiennie modnej stylistyce retro, potwierdzona nieograniczoną żywotnością produktów sprawia, że Viadrus stał się marką wyznaczającą trendy i wskazującą kierunek przy wykorzystaniu najlepszych produktów ze swojej oferty. Umiejscowiony w Czechach zakład zatrudnia około 1000 pracowników, którzy dostarczają produkty z żeliwa szarego na terenie całej Europy.

 

Grzejniki Viadrus

Klasa i styl w ponadczasowej, docenianej formie, która cechuje się niezwykłą wydajnością pracy w połączeniu z niestarzejącym się wzornictwem. Projekty Viadrus opierają się na typowej konstrukcji żeberkowej, mimo to, udało się producentowi uzyskać kilka dostępnych wzorów, które nawiązują do różnego stylu. Motywy Vintage znacząco zdominowały wzornictwo, dając możliwość wyboru spośród bogato zdobionych elementów z użyciem motywów kwiatowych. Bezpośrednie nawiązanie do stylistyki retro zostało przełamane przez model Styl, którego zmodernizowana bryła dostosuje się do nowoczesnych, stylowych pomieszczeń. Szereg dostępnych wykończeń sprawia, ze każdy typ pomieszczenia może być wyposażony w projekt ponadczasowego modelu grzejnika żeliwnego. Ciekawym elementem ozdobnym jest również sama powierzchnia, dostępne wykończenie w pełnej palecie RAL lub dwóch rodzajach powierzchni- naturalnej lub patynowane, którego piękny efekt „starzenia się” nadaje unikatowego charakteru.

rekuperacje