• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
wyprzedaż grzejników

Carlo Poletti

Carlo Poletti

Carlo Poletti to włoski producent zaworów i głowic termostatycznych, cechujących się wysoką jakością wykonania z użyciem najlepszych materiałów. Zespół projektantów dba o najlepsze parametry w połączeniu z walorami dekoracyjnymi, które ozdobią grzejnik i będą cieszyć oko właściciela.

 

Jakość Made in Italy

To, co charakteryzuje produkty, które są wykonane i zaprojektowane we Włoszech to z całą pewnością wysoka jakość użytych materiałów oraz wyjątkowy design, którego wysokie walory dekoracyjne będą stanowić ciekawą, funkcjonalną ozdobę w Państwa domach. Tradycyjne rzemiosło spotyka się z nowoczesną technologią zapewniając bezpieczeństwo użytkowania i bezawaryjność, a wieloletnie doświadczenie producentów pozwoliło na wprowadzenie najlepszych rozwiązań, które zadbają o najwyższą jakość ogrzewania, wspomagając je przemyślanymi rozwiązaniami. Produkty występujące w zestawach oraz pojedynczo dają możliwość indywidualnego doboru z możliwością perfekcyjnego dopasowania elementów do sieci centralnego ogrzewania.

 

Produkty Carlo Poletti

Kreatywność oraz filozofia know how, to cechy charakterystyczne dla wyprodukowanych przez Carlo Poletti akcesoriów, które są odzwierciedleniem innowacyjnej jakości i designu. Najczęstszym zastosowanym wykończeniem przy produktach jest kolor biały, powłoka galwaniczna lub przyjemnie subtelna- satyna. Każde rozwiązanie cechuje się wysoką uniwersalnością dając swobodę perfekcyjnego zestawienia z grzejnikiem, na który się Państwo decydują, w zależności od tego jaki efekt był zamierzony. Szeroki wybór dostępnych głowic i zaworów, występujących również w stylistyce retro pozwoli na konsekwentne zestawienie akcesoriów, tak, aby nie zaburzać walorów dekoracyjnych instalacji grzewczej.

rekuperacje