• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
wyprzedaż grzejników

Vasco

Vasco

To, co charakteryzuje produkty ze znakiem firmowym Vasco, to niewątpliwie piękno i uniwersalny charakter formy grzejników. Dostosowane do każdego typu pomieszczeń z całą pewnością odmienią jego charakter pod względem wizualnym, dbając jednocześnie o komfort termiczny, witają mieszkańców przyjemnym ciepłem.

 

Historia Vasco

W roku 1975 Jos Vaessen założył spółkę Vasco, która rozpoczęła produkcją konwektorów i od tego momentu firma dzięki stałemu rozwojowi, wkraczając w obszar grzejników dekoracyjnych, tak aby innowacyjne wzornictwo szło w parze z najwyższą dbałością o jakość wykonania w połączeniu z wysokimi parametrami pracy. Skoncentrowana na doskonaleniu firma Vasco w połowie lat osiemdziesiątych przedstawiła swój pierwszy dekoracyjny grzejnik rurowy, tym samym rozpoczynając jego produkcję. Stworzenie grzejnika ładnego, dekoracyjnego a zarazem wydajnego i funkcjonalnego wpłynęło znacząco na pozycję firmy, ciesząc się uznaniem i powodzeniem, ponieważ firma zwróciła oczy dekoratorów wnętrz na bardzo ważny aspekt, że przedmioty użytkowe mogą być również estetycznym elementem wyposażenia. W roku 1998 firma Vasco połączyła się z amerykańskim koncernem MASCO Corporation, aby w późniejszych latach utworzyć grupę The Heating Company, obejmującą inne światowej sławy firmy produkujące systemy grzewcze. Wyodrębnienie marki w roku 2014 zrzesza pozostałe firmy pod nowym logotypem koncernu zmieniając nazwę The Heating Company na Vasco Group.

 

Grzejniki Vasco

Istotą efektywnego ogrzewania jest wydajny projekt i przemyślane umiejscowienie grzejnika w pomieszczeniu, Vasco sprawiło, że grzejniki nie będą już nigdy musiały być zabudowane, lecz mogą tworzyć wyjątkową kompozycję w głównych punktach pomieszczeń. Wysoka dbałość o detale przy zastosowaniu technologii laserowej sprawia, że łączenie elementów w budowie grzejnika jest niewidoczne, zwiększając wytrzymałość produktów. Jakość Vasco potwierdzona została certyfikatami ISO 9001 oraz ISO 14001. Dostępność ponad 20 kolekcji grzejników w różnym stylu z całą pewnością dają możliwość doboru idealnego dodatku do stylowego wnętrza w Państwa domach, podkreślając ich wyjątkowość dzięki 100 kolorom z palety barw Vasco, których użycie pozwoli stać się integralną częścią z projektem wnętrza.

Kategorie produktów Vasco:

rekuperacje