• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
wyprzedaż grzejników

Atlantic

Atlantic

Atlantic to firma znajdująca się na rynku już od 1968 roku, a powstała we Francji i specjalizuje się w elektrycznych systemach grzewczych oraz w produkcji podgrzewaczy wody. Przyjęte przez przedsiębiorstwo wartości to przede wszystkim lojalność wobec klienta i możliwie najwyższa jakość obsługi. Firma zatrudnia ponad 4400 ludzi w rożnych działach. Atlantic to marka mająca swoje siedziby m.in. w Hiszpanii, Portugalii, Egipcie, Turcji, Ukrainie, Rosji czy też w Polsce.

 

Testowanie produktów w… zwykłych domach

 

Ambicje firmy Atlantic sięgają bardzo daleko, jednak testowanie produktów odbywa się w przyziemny, ale bardzo praktyczny sposób. Przedsiębiorstwo wybudowało dwa domy, w których testuje różne rozwiązania z zakresu ogrzewania. W każdym domu symulowane są różne ludzkie aktywności, a specjalne czujniki badają zachowania i interakcje pomiędzy różnymi urządzeniami grzewczymi.

 

Grzejniki elektryczne marki Atlantic

 

Firma Atlantic ma swojej ofercie różne modele elektryczne – zarówno do pokojów dziennych jak i do łazienki. Zwolennicy nowoczesnych technologii na pewno zwrócą uwagę na model Telia, z kolei klienci poszukujący klasycznych modeli powinni rozważyć kaloryfer Galapagos. Spora ilość modeli pozwala na wybór grzejnika firmy Atlantic, dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Kategorie produktów Atlantic:

rekuperacje