• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
wyprzedaż grzejników

Jaga

Jaga

Doceniona i umieszczona na liście European Design Ranking marka Jaga kreuje trendy i wprowadza nowatorskie rozwiązania przy produkcji instalacji grzewczych. Wyjątkowe projekty, szczególna dbałość o szczegóły podczas procesu produkcyjnego, oraz wykorzystanie najwyższej jakości półproduktów, skutkuje otrzymaniem produktu najwyższej jakości.

 

Historia Jaga

Założona w 1962 roku firma Jaga od początku swojego istnienia stawiała na doskonalenie swoich linii produkcyjnych, oraz tworzeniu wyjątkowych projektów. Szybki rozwój firmy, oraz doceniane wzornictwo sprawiło, że modele stworzone przez specjalistów marki uznawane są za kultowe, oraz wyznaczające trendy. Firma Jaga kładzie nacisk na świadomość ekologiczną, produkując grzejniki z materiałów, które nadają się w pełni do recyklingu. Wysoka jakość wykonania grzejników, zapewnia długi okres bezawaryjnego użytkowania, oraz energooszczędność. Ze względu na podejście proekologiczne firma pokrywa swoje produkty warstwą lakieru, która nie zawiera rozpuszczalników, oraz od 30 lat marka aktywnie wyprzedza regulacje i trendy w dziedzinie ekologii, ponieważ od początku swojego istnienia kładła nacisk na rozwój z poszanowaniem natury. Marka Jaga angażuje się będąc również aktywnym uczestnikiem wielu międzynarodowych organizacji, które mają na celu stworzenie bardziej przyjaznych dla środowiska sposobów dostarczania ciepła.

 

Grzejniki Jaga

Wyjątkowe, świeże projekty są cechą charakterystyczną wyrobów z logo Jaga. Wykorzystanie różnych technik produkcji, z użyciem materiałów najwyższej jakości zostały potwierdzone przyznaniem w 1995 roku certyfikatu ISO 9002. Wprowadzone rozwiązania projektowe skutkują wyjątkowymi formami popularnych grzejników takich jak Accolade, kamiennego Geo, czy kultową Iguaną. Zgodnie ze wspomnianą na wstępie informacją, że projekty Jaga zostały umieszczone na prestiżowej liście European Design Ranging dają Państwu pewność, że wybierając produkty tej firmy, inwestujecie w najwyższej jakości grzejniki dekoracyjne, wobec których nikt nie pozostanie obojętny.

Kategorie produktów Jaga:

rekuperacje