• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
wyprzedaż grzejników

Kermi

Kermi

Wykorzystanie zaawansowanej technologii, wprowadzonej przez firmę z Dolnej Bawarii jest potwierdzeniem legendarnej niemieckiej jakości i precyzji wykonania, w połączeniu z gwarancją najwyższej jakości, sygnowana znakiem firmowym Kermi, to pewność, że grzejniki wyprodukowane będą służyć bezawaryjnie przez wiele lat.

Historia Kermi

Pierwszy grzejnik wyprodukowany ze znakiem towarowym Kermi zszedł z linii produkcyjnej w 1967 roku i od tej pory firma zaczęła dbać o swój rozwój, który pięć lat później skutkował rozbudową w pełni zautomatyzowanej linii produkcyjnej wytwarzającej grzejniki płytowe. W roku 1989 marka wprowadziła na rynek pierwsze naścienne modele grzejników łazienkowych. Dążenie do doskonałości i nacisk na stały, lecz zrównoważony rozwój spowodowały, że marka od 1994 roku produkuje grzejniki łazienkowe i dekoracyjne posiadając własne centrum lakiernicze. I choć od tamtej pory minęło już wiele lat, marka Kermi rozwinęła się, rozpoczynając pracę od założonego warsztatu rzemieślniczego, do rozmiaru wiodącego producenta techniki grzewczej w Europie. Zwracając swój wzrok ku rozwiązaniom mającym na celu poszanowanie środowiska naturalnego i wykorzystywanie wysokiej jakości materiałów z odpowiedzialnością kreuje nowe trendy, które stanowią wzór do naśladowania przez innych producentów systemów grzewczych.

Grzejniki Kermi

Producent Kermi to kreator we wprowadzaniu najlepszych rozwiązań. Nowoczesna, opatentowana technologie Kermi x2 wprowadzona w energooszczędnym grzejniku płytowym therm-x2 to innowacja, która inspiruje. Wprowadzony przepływ szeregowy zastosowany w grzejnikach płytowych oszczędza 11% więcej energii, oszczędność występuje również w czasie ogrzewania, jest o 25% krótszy, oraz wytwarza do 100% więcej ciepła. Producent specjalizuje się również w tworzeniu grzejników dekoracyjnych, dzięki którym każdy będzie mógł wyrazić swój styl, nadając pomieszczeniom pożądanego, nowoczesnego charakteru. Warto wspomnieć, że nawet najbardziej finezyjne kształty i formy grzejników cechują się wysoką mocą grzewczą, oraz istnieją alternatywne sposoby zasilania z wykorzystywaniem dodatkowego trybu elektrycznego albo wyłącznego zasilania elektrycznego.

Kategorie produktów Kermi:

rekuperacje