• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
wyprzedaż grzejników

Soul_S - Irsap

Grzejnik asymetryczny drabinkowy Soul_S to wyjątkowe rozwiązanie, które łączy w sobie funkcjonalność grzewczą z lekkością nowoczesnego designu. Jego charakterystyczną cechą są wyciągnięte w jedną stronę profile grzewcze o płaskim profilu, co nadaje mu niepowtarzalny wygląd oraz sprawia, że jest doskonałym elementem dekoracyjnym w każdym wnętrzu.

Konstrukcja grzejnika Soul_S wyróżnia się asymetrycznym rozmieszczeniem profili grzewczych, co nadaje mu oryginalny charakter. Profil płaski nie tylko nadaje elegancki wygląd, ale również zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła w pomieszczeniu. Asymetria sprawia, że grzejnik staje się dynamicznym elementem, który przyciąga uwagę. Drabinkowa konstrukcja nadal może być wykorzystana jako suszarka. Funkcjonalność grzejnika Soul_S idzie w parze z estetyką. Równocześnie, płaski profil sprawia, że grzejnik doskonale komponuje się z nowoczesnymi aranżacjami wnętrz.

Zasilanie grzejnika znajduje się na dole w kolektorach to również jedyne ustawienie, w jakim może być zasilany Soul_S. Warto zaznaczyć, że grzejnik jest odwracalny i może być skierowany w prawą albo lewą stronę. Alternatywą dla takiego podłączenia jest zasilanie elektryczne, które znajdziemy w wersji Soul_S elektrycznym. Również ciekawą alternatywą pozostaje Soul Air, który posiada dmuchawę, która w znaczący sposób przyśpiesza ogrzewanie pomieszczenia, zwiększając moc grzejnika o 1000 Watt. W kwestii kolorystycznej Irsap pozostawił nam wykończenia Classic oraz Special.

2037.09
1487.08
2258.50
1648.71
2712.42
1980.07
3559.36
2598.33

rekuperacje