• 604 701 712
  • 575 995 226
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twój koszyk jest pusty
wyprzedaż grzejników

Rolo Mirror - Terma

Efektowny i nietuzinkowy projekt grzejnika pionowego Rolo Mirror ozdobi i zadba o niezwykłą oprawę nowoczesnego wnętrza. Najnowszy projekt marki Terma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy dążą do stworzenia wyjątkowej i stylowej przestrzeni. Nowatorskie połączenie pionowego grzejnika naściennego, który został wyposażony w praktyczne lustro, to idealna propozycja dedykowana wprost do niewielkiej garderoby, łazienki czy przedpokoju. Z pomocą minimalistycznej konstrukcji Rolo Mirror zadba nie tylko o komfort cieplny, ale również wzbudzi podziw swoją stylistyką nawet najbardziej wymagających użytkowników, oraz wprowadzi w zachwyt odwiedzających gości.

 

Budowa Rolo Mirror

 

Model, który mamy przyjemność Państwu przedstawić został stworzony z najwyższej jakości stali. Pionowe kolektory grzewcze zostały zaprojektowane na bazie okręgu, dzięki czemu Rolo Mirror został pozbawiony obciążających go ostrych krawędzi. Taki zabieg nie tylko sprawił, że grzejnik jest bezpieczny, optycznie wysmuklony ale również stał się łatwy do utrzymania w czystości. Pomiędzy szeregiem kolektorów umiejscowione zostało praktyczne lustro, które pełni nie tylko funkcję praktyczną ale i dekoracyjną. Dostępny w pełnej kolorystyce oferowanej przez markę Terma, która umożliwia pełną personalizację. Przedmiotowy model posiada podłączenie dolne, którego rozstaw jest indywidualny dla każdej wielkości modelu. Szczegółowe dane zostały zamieszczone w tabeli poniżej.

 

wysokość mm

szerokość mm

podłączenie mm

1800

480

440

1800

590

550

1800

700

660

 rekuperacje