Czy istnieje coś takiego jak idealny grzejnik łazienkowy? Analizując popularność modeli możemy śmiało i jednoznacznie stwierdzić, że najlepszym rozwiązaniem dla niezwykle wymagającego wnętrza łazienek są grzejniki drabinkowe.

Cechy drabinki idealnej

Kart - Irsap

Żyjemy w czasach, w których przedmioty użytkowe powinny posiadać więcej niż jedną cechę dla której powinniśmy zdecydować się na ten konkretnie produkt. Nie inaczej jest z grzejnikami, co stanowi nie lada wyzwanie dla projektantów systemów grzewczych dla naszych domów. Wyżej wspomniany przykład łazienki, jako miejsca szczególnie wymagającego, w którym panuje zwiększona wilgotność, ale również mieszkańcy najbardziej narażeni są na poczucie dyskomfortu termicznego stawia wysoko poprzeczkę, jednak dzięki temu zostało wymyślone rozwiązanie popularnie zwane drabinką. Konstrukcja takiego grzejnika zakłada oparcie całej konstrukcji na dwóch kolektorach, pomiędzy którymi ułożone zostały w szeregu rurki zwane profilami. Podzielone na sekcje tworzą ażurową formę, które nie tylko sprawiają wrażenie lekkości całej formy, ale również powodują, że grzejnik może z powodzeniem służyć jako wydajna ale zarazem efektowna suszarka do odzieży. To właśnie zachowane odstępy pomiędzy poszczególnymi elementami sprawiają, że ogrzane powietrze przepływa swobodnie w pomieszczeniu, docierając w każdy kąt we wnętrzu.

Ponadczasowy design

Warp S - Terma

To, co wyróżnia ten typ grzejników to z całą pewnością jego ponadczasowa forma, która mimo modernizacji w zakresie projektu i tak pozostaje niezmienna. Takie rozwiązanie daje Państwu pewność, że bez względu na wybrany model- grzejnik pozostanie modny przez długi czas, bez konieczności dokonywania zmiany ze względu na zmianę trendów wnętrzarskich. Warto zwrócić również uwagę na fakt, iż jest to jeden z najbardziej elastycznych modeli w zakresie doboru rozmiaru. Pełny wachlarz dostępnych szerokości jak i wysokości pozwala zaopatrzyć w jego perfekcyjnie dopasowaną wersję, która zapewni optymalną temperaturę we pomieszczeniu, ściśle dopasowaną do potrzeb i wymagań mieszkańców. Zachęcamy aby w zakresie doboru odpowiedniego wariantu kierowali się Państwo zapotrzebowaniem i wymogami jakie stawia przed grzejnikiem wnętrze łazienki.

Inne warte sprawdzenia grzejniki